Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség facebookon kiteregetni az ember magánéletét?

Figyelt kérdés
Nincs facebookom, de sokan nyaggatnak ezzel, hogy csináljak. De csak azért, hogy tudják nézegetni a képeimet, meg idióta kommenteket írni, meg hasonlók. Nagyon utálom a facebookot, egy kattintás, és az ember már belenézhet más ember magánszférájába, akár ismerőse, akár nem. Sosem értettem, miért jó, ha valaki kiírja állapotának, hogy "kapcsolatban", meg az illető nevét, hogy kivel van együtt... azt sem értem, mikor "szerelmes párok" kitesznek magukról csókolózós, meg fél meztelen képet, mikor már majdnem kefélnek, sok hülye meg odaírja alá, hogy "jaj de cukik vagytok" stb... tőlem is ezt várják el. Most komolyan, kinek mi köze ahhoz, hogy én kivel vagyok együtt, ahelyett, hogy én közöltem volna az illetővel, nem hogy még az intim pillanataimról képeket rakosgassak fel... nem értem. Nagyon bosszant, hogy mindenki ezzel izél.... ti hogy vagytok vele?
2013. máj. 10. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj, azt te döntöd el, hogy mit osztasz meg magadról, az ismerőseidet is megválogathatod, de ha úgy gondolod, hogy nincs szükséged fészbúkra, akkor ne csinálj. De amúgy nagyon hasznos a kapcsolattartásban.
2013. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

praktikus okokból jó lehet a facebook, pl. tartani másokkal a kapcsolatot. nem kötelező képet feltenni magadról, sem oda posztolni bármit is. a kapcsolati állapot is elrejthető.

aki olyan képeket tesz ki magáról, amik zavarnak, annak leiratkozom a frissítéseiről, vagy törlöm az illetőt az ismerőseim közül.

2013. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell felrakni magadról semmit! Én is csak kapcsolattartás miatt vagyok fent, mert itt mindenkit megtalálok :)
2013. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy kapcsolattartás... oké,ezzel nincs bajom. De vannak emberek, akik már szó szerint zaklatnak, hogy tegyek fel képet, magamról, erről, arról... ezt írjam ki, azt írjam ki... legszívesebben elküldeném már a ....
2013. máj. 10. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor, bocs, de ezek az ismerőseid hülyék :P ne foglalkozz velük
2013. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4. mondd meg ezeknek az embereknek, hogy nem érdekel, nem azért vagy a facebookon.
2013. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs fb-m nem is nagyon akarok. Egy véleményen vagyo veled.
2013. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem kell felrakni semmi képet, ha nem akarsz,

mindenki azt csinál amit akar, ha nem akarsz fent lenni ne legyél, amúgy is lehet tartani kapcsolatot N

2013. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem akarsz Facebook-ot, akkor nem csinálsz. Ennyi.

Az én ismerőseim mind olyan emberek, akik előtt nyugodtan felvállalhatom a páromat, vagy néhány családi fényképet. Sok távoli családtaggal, régi baráttal így könnyebb tartani a kapcsolatot, jólesik megnézegetni néha egymás képeit. Van egy-két oldal, ahol szép versek és képek vannak én ezeket is szívesen olvasgatom.

A magánéletéből meg mindenki annyit oszt meg, amennyit akar. Amit alapból élőben nem mondana el az ember az ismerősöknek, azt valószínűleg ott sem teszi közzé.


Ha nem akarsz Facebook-ot, ne hagyd magad ezzel nyaggatni, mondd meg ezeknek az embereknek, hogy ez nem képezi vita tárgyát, neked nem lesz és kész.

2013. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van facebookom, de egyáltalán nem használom, egy darab ismerősöm sem foglalkozik velem, nem ír semmit, így azt sem mondhatom hogy kapcsolattartás céljából van, esetleg a sulim miatti közös csoport az oka. Egyébként van vagy 100 darab ismerősöm, de egyikkel sem tartom a kapcsolatot. Nem is érdekel. Képem van fent kettő, marhaság az egész oldal. Egyébként sok a szánalmas ember aki csak ott él és nyomkodja egész nap a szarját, nem tudom eldönteni hogy hányjak vagy röhögjek az illetőn.
2014. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!