Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23L vagyok, nem járok diszkóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23L vagyok, nem járok diszkóba, nem iszom részegre magam, nem dohányzom, választékosan beszélek. Kérjek elnézést a létezésemért?

Figyelt kérdés

Teljesen elhűltem a mai "férfiaktól"... mondjuk a nőket sem kell félteni. Mindkét nem elkerekedett szemekkel tekint rám, mint egy otthonülő, unalmas jó kislányra, anyuci szoknyája szélén.

Miért?

Mert nem bírom a füstös diszkókat, ahol az ember két szót nem tud a másikhoz szólni a zajban. (Helyette szeretem az éjszakai kávézókat négy-öt jó baráttal.)

A vonaton nem a telefonomat bömböltetem, hanem könyvet olvasok. Nem káromkodom összefüggően.

Miért néznek rám úgy, mint egy idiótára, mert nem szeretem a cigaretta bűzét, és nem dohányzom?

Komolyan kirekesztve érzem magam a társadalomból. :D

Pasi sem akad, mert én az intelligenciára gerjedek meg a jó helyesírókra. :D


Mit kezdjek magammal egy olyan világban, ahol a kultúra haldoklik és idiótának néznek, ha ragaszkodom hozzá?


Ha neked lenne hozzám hasonló barátnőd, szégyellnéd őt a "normális" emberek előtt?


2013. máj. 20. 11:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

20-as!


Imádom a kerty partykat, grillezni a hátsó udvaron, szeretek moziba járni, éjféli kávézókba menni, ahol halk zene szól, körbeülünk egy kerekasztalt és kártyázunk. Szeretem a mézes pálinkát, a csoki likőrt, a hamburgert. Bírom a művészfilmeket, ezeket az 5-10 perceseket, amiken sokat lehet röhögni társaságban.

Élvezem az árnyékszínházat, az autósmozit, a sátorozást, a jégkrémet! :D

Sokat utazom, ha összejön rá a pénzem, de csak egy hátizsákot viszek magammal. Ja, és utálom a kerti törpéket, mert szerintem gnómok. :D

2013. máj. 20. 12:15
 22/35 anonim ***** válasza:

Abszolút nincs veled semmi gond. Én úgy gondolom, hogy pont a hozzád hasonló lányok hiányoznak a mai világból. A zajos, füstös helyekről egyezik a véleményem a tiéddel.

A "vonatos" srácokkal meg ne foglalkozz, százszor többet érsz a világnak mint ők összesen.

Ha hozzád hasonló barátnőm lenne, én egyáltalán nem szégyellném semmilyen társaságban. Inkább büszke lennék, hogy van egy művelt barátnőm, akinek nem a buli az első stb...


22/F

2013. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Mik a kedvenc filmjeid?
2013. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

A diszkókba ezer éve nincs füst,zárt helyiségben nem lehet cigizni.

Én úgy gondolom egyszer mindent ki kell próbálni. Én se szeretem a diszkókat, de helyette ellehet járni kocsmákba (és most ez alatt nem a lepukkant,minden sarokba hányás,50 éves részeg bácsikákkal teli helyiségre gondolok),vannak nagyon jó igényes "kúltúrkocsmák". Nem kell s.eggrészegre inni magad,csak épp annyit hogy jól érezzétek magatokat,ilyenkor születnek a legjobb beszélgetések,hidd el.

Kicsit sznobnak tűnsz,lenézel másokat, úgy látom. Nem értem hol akart barátot találni, ha ragaszkodsz egy társasághoz és nem ismerkedsz...

2013. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van.

Annyit mérgelődtem már a vonatoshoz hasonló események miatt, hogy észre sem vettem, hogy beképzelt lettem. Ezen el fogok gondolkodni.


Látszik, milyen sűrűn voltam diszkóba. :D Kb. háromszor és akkor még bőven vágni lehetett a füstöt.

2013. máj. 20. 12:39
 26/35 A kérdező kommentje:
>diszkóbaN
2013. máj. 20. 12:39
 27/35 A kérdező kommentje:

A kedvenc filmjeim:


Gyűrűk ura, Star Wars, Schindler listája, Üvegtigris, Batman... Bírom a Lopott időt, az Irigy hónaljmirigy ökörégeit. Ami 2013-ban érdekel az Elysium, Star Trek - Sötétség, Vasember 3.


A modern akciókat és scifiket szeretem. :)

2013. máj. 20. 12:44
 28/35 anonim ***** válasza:
Ezek nem éppen művészfilmek.
2013. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Azokat direkt kihagytam. Nem akartam még inkább sznobnak tűnni.


De kedvenceim:


Maléna

Taxidermia

Kék, Fehér, Piros

Bitter moon

stb.

2013. máj. 20. 12:59
 30/35 anonim ***** válasza:

amiket írtál jó kis programok lehetnek jó társaságban!

ha jól emlékszem a külsőddel nincs baj, azt írtad.

nehezen találsz barátot vagy mi volt a kérdés apropója?

25F

2013. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!