Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal múlthét pénteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal múlthét pénteken feküdtem le, de nem védekeztünk! Mennyi esélye lehet arra, hogy nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha terhes akarsz lenni, akkor veletlenul se vegyel be esemeny utani tablettat. Ha nem akarsz terhes lenni, akkor irogatas helyett inkabb javaslom a gyogyszertarat azonnal.
2013. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

valószínű NULLA az esélye annak hogy nem vagy terhes


és már az esemény utániról is lekéstél:/


menj el nőgyógyászhoz,vizsgáljon meg

2013. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha mesizel akkor pici
2013. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az esemeny utanirol nem kestel le, ha pentek este tortent a dolog. Szamolj ra 72 orat, es kiderul.
2013. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jó bocs,még van pár órája
2013. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha már kivette akkor,amikor már épp ment volna el?Mert nem élvezet belém!
2013. máj. 20. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Jo, akkor leirom megegyszer, mert olyba tunik, hogy nem jut el az info a fejedbe:


Ha terhes akarsz lenni, akkor veletlenul se vegyel be esemeny utani tablettat. Ha nem akarsz terhes lenni, akkor irogatas helyett inkabb javaslom a gyogyszertarat azonnal.

2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De tessek, ha ez megnyugtat: 50%
2013. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet múlthét kedden és negatívot mutatott!Akkor ez változhatott még?mert számoltam és én a 4 napra vettem a tesztet,3-ik napra már ki mutassa!
2013. máj. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!