Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, milyen álmotok pasija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen álmotok pasija?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a választ 2 pontban kérem, ez egy anonim felmérés, aki segít, annak anonim köszönöm.

Tehát a szempontok:

- Miket találtok fontosnak egy pasiban?

- Ti milyen stílust képviseltek?

Mint látjátok nem is olyan kötött a kezetek, lehet rizsázni :D, kíváncsian várom a válaszokat!


2009. okt. 3. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1.Fontos h ne legyen egy bunkó,ha járok valakivel nembírom ha a tulajdonának néz..:S

legyen kedves és nelegyen egy agyhalott...legyen humora:D

2.én nemképviselek semmilyen stílust nemvagyok emó vagy ilyesmi viszont állítólag kicsit barbibabásan nézek ki XD

16/L

2009. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

a barátom.:)

vagyis:

-őszinte, hűséges, kedves, megbízható, mindig lehet vele nevetni, és mindenről tudunk beszélgetni.

-külső: (bár nem tudom ez is kérdés-e..:)) barna haj, barna szem, magas, nem túl vékony de nem is maci, sportos.


én pedig inkább sportos lány vagyok, aki mindig tornacipőben van :)

2009. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok..am ezen az oldalon mindenki anonim XD

szóval kár koptatni ezzel a billentyűzetet(nem sértésből mondom ha megsértelek ezzel akk bocsi:D)

2009. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
bocs legelső voltam..:)
2009. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1.: Nekem fontos az őszinteség és a bizalom. Szóval hogy akármit elmondhassunk egymásnak és hogy teljesen megbízhassunk egymásban. Szeretem a vicces, jó kedvű fiúkat, akik mindig feltudnak vidítani. Nem szeretem ahogy az előttem szóló is mondta ha a tulajdonának kezelnek, és azt is utálom, ha a pasi hülyének néz..

2.: Nem kategorizálnám be magam, de sokan mondják hogy egy kicsit cicás vagyok. De nem az a tipus aki hülye, nincs véleménye stb. Szóval néha cicásan viselkedem de ez mellett eszem is van:D

2009. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
"de ->ez<- mellett eszem is van:D" ->TÉNYLEG!
2009. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Kedves válaszadó, kétségem sincs az eszed megléte tényéről :). A további "riportalanyoknak" is szeretnék annyiban segíteni, hogy esetleg azt is le lehet írni, hogy egyáltalán milyen az az idegen pasi, akiről első látásra elgondolkodtok egyáltalán, hogy érdemes-e társnak választani. Tehát itt elsősorban külsőségekre gondolok, hogy hozzátok képest alacsonyabb, magasabb, karcsúbb, teltebb legyen-e, esetleg a ruha is számít, a megjelenés, stb. Ezután lehet taglalni a belsőt, tegyük fel amikor már szóba álltatok, hogy viselkedjen, milyen szavak esnek jól, amiket kiejt az ajkain, milyen tartása legyen, stb. Előre köszönöm a további válaszokat is, mégha nem is mindegyik lesz olyan részletes, mint amilyen ez a komment :D.
2009. okt. 3. 19:50
 8/17 anonim ***** válasza:

1. ne legyen kétszínű, viszont tudja megfogalmazni tapintatosan a véleményét. ne legyen közönséges. nem kell máshogy viselkednie velem, mint a haverjaival, de azért van egy határ. legyen okos, sportoljon, legyen hobbija, és olyan dolog is, amiben különösen jó. külsőleg legyen ápolt, igényes, a ruhái legyen tiszták és nem piaciak. legyen magabiztos és magasabb nálam.:) az arcában fogjon meg valami, amiért másodszor is megnézem.

2. átlagosnak mondható vagyok, de sokan mondják, hogy nem olyan vagyok, mint a többiek. leggingset, vagy tapados nadrágot hordok, nyáron szandállal és bő polóval, télen bokacsizmával és kis dzsekivel vagy trenchcoattal. ruhatervező leszek majd és az ízlésem már így is elég ekletikus. :)


a kiegészítő kérdésre meg... én a ruháit nézem meg először, ha stílusosan fel tud öltözni és nekem tetsző arca és haja van akkor akár abban a pillanatban odajöhet és lekaphat. Csak legyen szép mosolya. :)

2009. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
nekem az ideális partner az ha valaki el tudja különíteni a magánéletét a haverjaitól,legyen mindig őszinte(még akkor is ha ez nehéz)legyen kedves,szeretnivaló,adjon a külső megjelenésre (de ne vigye túlzásba:)ne legyen velem bunko a barátai előtt.szerintem ez az amire vágyok és nem vagyok egyedül
2009. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. KÜLSŐLEG: én először minden emberen a kezét nézem meg. Ha az ápolatlan vagy koszos akkor nem érdekel, h milyen helyes stb. Néha még a tenyerét is elkezdem elemezgetni ha látom XD.

Ne legyen túl izmos de túl vézna se. Sötét haj, sötét szem. Vagy ha kék szem akkor mély kék. Sztem az ilyen seszínű üvegszemek nem szépek. Öltözködés szempontjából az a fontos, hogy legyen stílusa. Mind1 honnan szerzi a ruháit, a lényeg, h legyen benne vmi egyedi. Meg persze legyen ápolt, tiszta és ne bűzölögjön úgy a parfümtől, h méterekről lehessen érezni.


BELSŐLEG: sztem ez mindenkinek uaz... őszinte, vicces, vidám, lehessen vele beszélgetni, lelke mélyén legyen gyerek de azért tudjon komolyan is viselkedni ha kell. Számomra fontos az is, bár nem mérvadó, hogy szeressen olvasni és játszon vmilyen hangszeren. Ez a 2 olyan dolgokat ad hozzá az ember személyiségéhez amit én nagyon szeretek egy fiúban.


2. Semmilyen stílusba nem tudom besorolni magam. Sztem teljesen egyedien öltözködöm. Nagyon színes, vidám ruhákat hordok, szeretem a sálakat és a lógós fülbevalókat. Nem mondanám magam divatosnak, egyszerűen felveszem ami tetszik.

2009. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!