Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellek. Pasi, csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellek. Pasi, csajok beszólásai. Emiatt nincs pasim?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan kicsik a melleim,már majd, hogy nem lapos vagyok...Egy ideig nem érdekelt,de most megint,hogy folyamatosan kapom a cikizős beszólásokat munkahelyen férfi kollégáktól és nőktől is,hogy műtétre nem gondoltam e,meg milyen gáz, egy pasinak a nagy jön be.... Lehet emiatt nem sikerül bepasiznom? Bár hülyeség..az előző barátaimnak nem volt gondjuk a melleimmel,vagy legalábbis nem mondták... Most akkor,hogy van ez, gáz a laposság vagy nem? :S Csak műttetni nem szeretném magam...
2013. máj. 20. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincsen a testeddel, csak a munkahelyed gáz.
2013. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legalább megmutatkozott a kollégáidnak az inteligenciájuk..
2013. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a megoldás, ha a munkatársaidtól megkérdeznéd, hogy miért nem foglalkoznak inkább az anyjuk melleivel, ahhoz több közük van mint a tiédhez... Nincs baj a kis mellel, sok pasi kifejezetten azt szereti, és te is írtad, hogy az előző barátaidnak nem voltak velük gondjaik. Kizárt, hogy emiatt ne legyen barátod... A munkatársaid meg agyhalottak.
2013. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Ha titkárnőként dolgozol, vagy ügyfélszolgálaton, esetleg máshol ahol embereket kell kiszolgálnod, akkor igen gáz, hogy kis melleid van. Ilyen helyre mind bögyös mellű nőket kell alkalmazni, mert jó látványosság a férfiaknak.
2013. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondogatom én is magamnak :) Csak azért mégis..rosszul esik...
2013. máj. 20. 18:03
 6/11 who i am ***** válasza:

Elég ostoba munkatársaid vannak, ne foglalkozz velük. Ezek felnőtt emberek????

Sok pasi kifejezetten a kis mellekért van oda, normális esetben egyébként sem ez a fő szempont párkeresésnél.

2013. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kollégáiddal van a baj, nem a melleiddel.

Baromi gyerekes dolog külső tulajdonságot cikizni.

A bepasizás sem ezen fog múlni, mivel a kis mell is lehet szexis.

2013. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kis melleket. Nem fognak megereszkedni még sok év múlva sem.
2013. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kicsi mellek jönnek be nekem is. Igaz még mikor süldő voltam, a nagy csöcsök izgattak, de ez elmúlt :9
2013. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még egy megjegyzés: Ha a fél melled hiányozna és a kapanyél lógna a szádból, akkor sem lenne elfogadható, hogy a kollégáid csesztetnek. Depláne hogy egyébként egy teljesen korrekt kis nő vagy ;-) Nekem az jött le ebből, hogy valamiért nem bírnak (vagy á la nature bunkók) és keresik rajtad a fogást.


#1

2013. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!