Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem, egy normális, szerető barátnő, talán sokat kérek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és még sose , sose volt barátnőm, sose jött össze... De miért, mit rontok el? Ha magamat kéne leírnom, akkor azt mondanám, hogy inkább úriember vagyok... kedves, előzékeny, közvetlen, lehoznám az égről a csillagokat ha lenne kinek ... és tudjátok a többit szerintem magatoktól is sorolni. (azt mellékesen írom, hogy diplomás vagyok, és ez mellé van még egy jó munkahelyem is) Még csak nem is vagyok válogatós, csak legyen olyan "kaliber" mint én.

Külsőre, hát 185 magas vagyok 75-80 kg , barna haj, kék szem, átlagos testfelépítés (bár megcélzom a kondit, mert már hiányzik a mozgás).

Nem azt mondom, hogy én vagyok a szőke herceg, meg a Don Juan, de azért határozottan nem jelenthetjük ki azt se , hogy a fasorba se vagyok...

Lehet kicsit rossz a dumám, de hát kivel gyakorolnám? Bár szeretek viccelődni vagy hasonlók, a ne múljon el a nap nevetés nélkül híve vagyok :D Mivel viszonylag közvetlen személyiség vagyok, azért a környezetemben lévők hamar megkedvelnek (többnyire :D )

Tapasztalataim a női nemmel, hát nem voltak túl önbizalom növelőek.

Ad 1. Bármikor elmegyek veled bárhova, de mint csak barát

Ad 2. Nem benned van a hiba, hanem bennem, nem érek rá semmire.

Ad 3. Én ezt meg se érdemlem

Ad 4. Most alakulóban van éppen valami valakivel...

Na ennyi lenne az elmúlt kb egy év rövid története.

Az előző életemben nagyon rossz ember lehettem ezekszerint...


Bárki bármi hasznossal tud szolgálni csupa fül vagyok.


2013. máj. 20. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bla bla bla. Megmondom én, túl sok a duma, az agyalás, szerintem érzik ezt a nők és IDEGESÍTI ŐKET.
2013. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk tény, hogy régen ezen agyaltam, mikor érdemes elhívni ilyesmi:D Ma már simán leszarom, és kb az adandó alkalommal...
2013. máj. 20. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Kitartás. Mást nem nagyon tudok tanácsolni, ha valóban ilyen jó pasi vagy, ahogy azt lefestetted, lesz olyan lány, aki megkedvel.
2013. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Derpette ***** válasza:
És hogyan közelítesz a lányokhoz? Eddig akiknél próbálkoztál előtte már ismerősök/barátok voltatok?
2013. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ház so so, eddig még nem mentem úgy oda senkihez direktbe, hogy Szia, most lehet hülyeséget beszélek, de nem lenne kedved meginni egy bambit valamikor... na így még nem
2013. máj. 20. 20:44
 6/12 Derpette ***** válasza:
Igen, persze ez azért fura is lenne :P Ha magamból indulok ki, akkor szerintem könnyebb vadidegenekkel ismerkedni és kapcsolatot fejleszteni, mint ismerősökkel. Érted, hogy értem? :P
2013. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát lássuk csak, azért olyat már csináltam, hogy ismeretlen ismerősökkel elkezdek beszélgetni (bár ezt szigorúan facebookon) , azért teljesen vadidegennel nem álltam még le. De hát szerintem konkrétan nem is fogok. Inkább azon gondolkozok, azért is nem jön össze, mert nem vagyok elég "rámenős" aztán inkább halogatom a dolgot mindig. Azaz halogattam.
2013. máj. 20. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg pasi nem jön össze :/. Ha gondolod írj :) L/22
2013. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Derpette ***** válasza:
És miért nem vagy rámenős? Nem mersz az lenni?
2013. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha viszonylag normális munkahelyed is van, akkor elég könnyű dolgod van.


A viselkedésed legyen természetes, ne akarj erőltetetten jófej lenni, ne konkrétan egy kiválasztott nő után vágyakozz, hanem keresd a környezetedben a kommunikációt minden szimpatikusabb csajjal. Bátran hívd őket randira, ne szégyelld hogy testi vonzalmat érzel irántuk, ha visszautasítanak egy direkt randit, akkor sportolni is hívhatod őket.


Iratkozz be tánctanfolyamra, pl. salsára, a nők érintését megszokod, megtanulod hogyan kell a nőket tánccal bezsongatni. Járj bulizni, keresd a pár italt már elfogyasztott kevésbé körülrajongott csajokat, nyíltan kérd fel őket táncolni, ne pedig lopakodva közelítsd őket.

1-2 hónap alatt olyan tánctudásra tudsz szert lenni, amivel pillanatok alatt el tudsz varázsolni egy kevésbé körülrajongott csajt.


Ja és ne légy sóher, a következő 5 évben ne sajnáld a pénzt a szórakozásra, utána jöhet a felelősségteljes családos élet.


36F

2013. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!