Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem, egy normális, szerető barátnő, talán sokat kérek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és még sose , sose volt barátnőm, sose jött össze... De miért, mit rontok el? Ha magamat kéne leírnom, akkor azt mondanám, hogy inkább úriember vagyok... kedves, előzékeny, közvetlen, lehoznám az égről a csillagokat ha lenne kinek ... és tudjátok a többit szerintem magatoktól is sorolni. (azt mellékesen írom, hogy diplomás vagyok, és ez mellé van még egy jó munkahelyem is) Még csak nem is vagyok válogatós, csak legyen olyan "kaliber" mint én.

Külsőre, hát 185 magas vagyok 75-80 kg , barna haj, kék szem, átlagos testfelépítés (bár megcélzom a kondit, mert már hiányzik a mozgás).

Nem azt mondom, hogy én vagyok a szőke herceg, meg a Don Juan, de azért határozottan nem jelenthetjük ki azt se , hogy a fasorba se vagyok...

Lehet kicsit rossz a dumám, de hát kivel gyakorolnám? Bár szeretek viccelődni vagy hasonlók, a ne múljon el a nap nevetés nélkül híve vagyok :D Mivel viszonylag közvetlen személyiség vagyok, azért a környezetemben lévők hamar megkedvelnek (többnyire :D )

Tapasztalataim a női nemmel, hát nem voltak túl önbizalom növelőek.

Ad 1. Bármikor elmegyek veled bárhova, de mint csak barát

Ad 2. Nem benned van a hiba, hanem bennem, nem érek rá semmire.

Ad 3. Én ezt meg se érdemlem

Ad 4. Most alakulóban van éppen valami valakivel...

Na ennyi lenne az elmúlt kb egy év rövid története.

Az előző életemben nagyon rossz ember lehettem ezekszerint...


Bárki bármi hasznossal tud szolgálni csupa fül vagyok.


2013. máj. 20. 20:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem merek az lenni, mert mint mondtam nekem még nem ... Illetve nincs kivel... illetve ha tegyük fel sugárzik a teljes érdektelenség, mit nyomuljak?
2013. máj. 20. 22:53
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne maszturbálj pár napig, és nem lesz érdektelen nő ;)
2013. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!