Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál jelenthet valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál jelenthet valamit ez a viselkedés, vagy csak én látok bele túl sokat?

Figyelt kérdés
Szegről-végről ismerek egy lányt, párszor már beszéltünk, igaz, nem túl sokat, és akkor sem ismerkedős jelleggel. Viszont valószínűleg szimpatikusak vagyunk egymásnak. Amikor legutóbb összefutottunk, megint csak hivatalos dolgokról volt szó. Aztán egyszer csak megkérdezte, hogy "Téged nem csípnek a szúnyogok? Azt hiszem, allergiás vagyok rájuk, a lábamon is látszik", és megmutatta a lábszárát. Most ez vajon jelenthet valamit? Miért tett fel teljesen váratlanul ilyen kérdést? És a lábmutogatással esetleg tudat alatt fel akarta hívni magára a figyelmet? Nem tudom, mit gondoljak, és megköszönném, ha valaki tudna valami értelmeset mondani.

2013. máj. 20. 20:50
 1/5 who i am ***** válasza:

Éhes disznó makkal álmodik...

Szerintem túlkombinálod, valószínűleg csak telecsipkedték a lábát a szúnyogok, viszketett neki és rákérdezett, hogy nálad mi a helyzet. Egyébként ettől függetlenül még bejöhetsz neki.

2013. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokat mosolyog rám, nem húzódik el a közelemből, sőt párszor volt olyan is, hogy amikor köszöntünk egymásnak, elmosolyodott, és lesütötte a szemét, szóval úgy érzem, tetszem neki.
2013. máj. 20. 21:06
 3/5 who i am ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy tetszel neki, akkor kezdeményezz. Hívd el valahova és ne kombinálj ennyit feleslegesen. Sok sikert !
2013. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki :)
2013. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Azt sejtem, de azt szeretném tudni, hogy ez a "lábmutogatás" lehetett-e kicsit kacérkodás, vagy valami ilyesmi. Vagy nem tudom, lehet, hogy zavarban volt, és hirtelen nem tudott mit kérdezni.
2013. máj. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!