Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeirntetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeirntetek tetszem ennek a fiunak vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztályban és vannak pillanatok amikor igy érzem tetszem neki. Elsétál melettem és megfogja a fenekem tobbször orán mogottm ul es beszelgetunk mindig birizgalja a hatam.Elhivott mikor ment 2 baranommel fagyizni engem is. Van hogy neha beszol az rosszul esik de az lehet annak a jele hogy ezzel akarja hogy odafigyeljek ra nem? Vagy hulye vagyok? Mondta neki egyik baratnoje hogy cukik lennenk es aztmondta hogy az is kene fejbelonem magam..akkor most nem?

2013. máj. 20. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2013. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Van egy fiú az osztályban"


Nem is tudom mennyit írnak ki ilyet erre az oldalra,ennyi iskola nincs is!

2013. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mhm, valszeg tetszel neki.

de azért győződj meg róla, hogy csak a te feneked tapizza-e, vagy mással is ilyen pofátlan.

2013. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jössz be neki, csak úgymond szekál, piszkál, heccel téged viccből.
2013. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy minden iskolás tetszik minden iskolásnak. :)
2013. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat:( Hát ez nemjo akkor ha nagytöbbségetek aztmondja nem tetszem neki...
2013. máj. 20. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tetszel neki .:( Amúgy hagyod h a feneked fogdossa ?!?! Az én egyik fiú barátom ( legjobb fiú barátom ) is egyszer végül kiderült h nézi az én fenekem sokszor... engem ez nem zavar mondtam de ha meg meri fogni.... Mind1 végül is az sem mind1 h ki hány éves ... Mondjuk én akkor se nagyon hagynám :D
2013. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!