Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre több lányt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre több lányt hogy lehet megszólítani?

Figyelt kérdés

Mármint szembejön egy lánycsoport,mondjuk 2-4 lány a suli folyosóján.Szeretnék tőlük valamit kérdezni.Hogyan szólítsam meg őket? Szóljak csak az egyiknek? Akkor a másik hanyagolva érezheti magát.Mondjam azt hogy "lányok"? Az olyan közönséges,vagy nem?

2) Köztük van az a lány aki tetszik.Esetleg hogy lehet vele négyszemközt maradni? Tapintatosan elküldeni a többieket?

16/F


2013. máj. 20. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hangosbeszélövel
2013. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok!
2013. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Sziasztok!" (ez a rész szól mindenkinek) "Te figyi...." (ez a rész szól annak akihez valójában szólni akarsz)


Most komolyan, ezt magyarázni kell? :)

2013. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Sziasztok." És mondod amit akarsz. Utána aki tetszik, attól megkérdezed, hogy "Beszélhetünk négyszemközt?". És ennyi.
2013. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Sziasztok lányok" ?


A prof is így köszönt a 3 pindúr pandúrnak,inkább más kellene.


Helóheló szép hölgyek.

2013. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja,nekem magyarázni kell.Ártatlan kisfiúcska vagyok.D
2013. máj. 20. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

"Helóheló szép hölgyek."


így meg én szoktam köszönni xD

2013. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne a tobbit kuldd el. Beszelgess mindenkivel egyszerre picit hogy ne erezzek hogy csak ugy odajottel felrugni valamit, utanna csak azzal az egy lannyal beszelj. Erd el hogy o is csak erad figyeljen. A tobbiek nagyon hamar elkezdenek egymassal beszelgetni, latva hogy nem foglalkozol veluk ,es akkor elviheted onnan szived csucsket. Ennyi a csel romeo.
2013. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz Mercutio
2013. máj. 20. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
"Tisztelt egybegyűltek!"
2013. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!