Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi figyelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi figyelembe senki, hogy a barátnőszerzés/csajozás erősen függ a környezettől, körülményektől is?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy beszélgettem itt az oldalon "keményvonalasokkal", azaz olyan emberekkel, akiknek volt kapcsolatuk vagy bármikor könnyedén tudtak barátot/barátnőt/szexpartnert szerezni. Érdekeltek, mert tudni akartam, hogy mi rejtőzik egy-egy néven, stíluson, állásponton belül.

Volt, aki alapból jó adottságokkal rendelkezett, más küzdött is érte, egyvalami azonban közös volt bennük: jó környéken laktak, volt lehetőségük sok emberrel találkozni és a szerencse is mellettük állt. Az olvasottak után átgondoltam a leírtakat. meggyőződésem, hogy ha ezek az emberek kerültek volna bele mások helyzetébe, akkor ők sem muzsikáltak volna valami fényesen. Össze sem lehet hasonlítani pl. egy isten háta mögötti tanyán vagy faluban felnövő ember helyzetét egy olyanéval, aki egy milliós nagyvárosban nevelkedik. Ugyanúgy egy stabil családi, rokoni, ismerősi környezettel rendelkező embert sem lehet összemérni egy árván felnőtt vagy rendkívül zavaros/durva hátterű egyénnel. Szintúgy nem összemérhető az, aki olyan illetőkkel áll kapcsolatban, akik rengeteg nővel/lánnyal állnak kapcsolatban, pl.:modelliskola vezetője, szépségszalon-tulajdonos, fitnessedző, stb-stb...

Ha kicserélnénk az adott embereket, szinte biztos vagyok benne, hogy az életük is kicserélődne.

Ez senkinek nem jut eszébe, mielőtt ítélkezik mások felett?



2013. máj. 20. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nem ítélkezem feletted, sőt, megkockáztatom, hogy igazad van. Attól viszont, hogy ezt itt elismeri mindenki, neked nem lesz jobb.
2013. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:

ezen már én is gondolkoztam. de szerintem ez a személyiségen múlik. aki nagyon akar barátnőt, az az isten hátamögött, vagy a föld alól is kerít. ismerek ilyen embereket, meg gyakran figyeltem meg a viselkedésüket is. egy egymillió fős városban is lehet valaki olyan magányos, mint a kisujjam.


de van benne valami. én sosem ítélkeztem senki felett, tudom, hogy nem ugyanolyan lapok lettek osztva senkinek...

2013. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
a kemények mindenhol kemények :D am mi gáz egy faluval? még jobban ismerni ott mindenkit nem?
2013. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 A kérdező kommentje:
Általánosságban akartam megkérdezni. Tudom, hogy ez semmin nem változtat.
2013. máj. 20. 21:35
 5/97 A kérdező kommentje:
Akmindh, arra gondoltam, hogy ott a viszonylag kevés szóba jöhető lány miatt kevés a lehetőség is. Ha mind visszautasítja a srácot, akkor gond van.
2013. máj. 20. 21:37
 6/97 A kérdező kommentje:
21.34, Hogyan viselkednek ezek a párkapcsolati Macgyverek? :)
2013. máj. 20. 21:38
 7/97 anonim ***** válasza:

Ha egy kis faluban egy adott srácot kivétel nélkül minden lány visszautasít, az nem a lányok hibája talán.


Amúgy igen, fontos, hogy szocializálódott valaki, de azért basszus, ha valaki városban bunkó, az vidéken sem kellene senkinek.

2013. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 The Other ***** válasza:
100%
Pedig elég lenne itt a GYK-n szétnézed. A legtöbb p*csogó srác Debrecenből van, ami azért nem egy világ végi tanya...
2013. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:

úgy alakítja mindenki az életét ahogy akarja,ha valaki olyan hátráltató körülményekkel rendelkezik amilyeneket te is írtál akkor tegyen azért h ezek megváltozzonak.

Egyébként jó meglátás amit írsz.

2013. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
Basszus te is általánosítasz. Ki mondta, hogy senki nem veszi figyelembe? Emellett: és akkor mi van? Ezzel nem lehet mit tenni. Mindenki születik valahova, és rajta áll mi lesz belőle, természetesen az adott körülmények mellett.
2013. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!