Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és még egy lánynak sem kellettem soha, sőt eddig mindig csak negatív dolgokat kaptam lányoktól. Akkor meg hogyan legyen végre barátnőm?

2013. máj. 16. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát gyűjtsd össze a negatívumokat egy lapra, számozd meg őket, majd változtass rajtuk úgy, hogy sorba pipáld ki őket ha kész.
2013. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet ;)

24L

2013. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj kedves első, de nem akarok tökéletes lenni, és nem is tökéletes lányt akarok :)
2013. máj. 16. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön!
2013. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: Kit? :D
2013. máj. 16. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Akárkit.Az a dominancia a jele.Én is tökön rugdosom az embereket,hogy tudják,hogy hol a helyük.De barátnőm nincs.
2013. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sejtem miért, de csak neked:

A lányoknak nincs tökük, így őket te nem rúghatod tökön. Neked viszont feltehetőleg van, így ő tökön rúghat, azaz a te látásmódod szerint dominálhat. És kevés lány szeret dominálni egy kapcsolatban :P

2013. máj. 16. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ne is haragudj kedves első, de nem akarok tökéletes lenni, és nem is tökéletes lányt akarok :)"


LOL! Hát de mit vársz édes szívem. Ha CSAK negatívumokat kaptál eddig, akkor nem gondolod, hogy fel kéne szedni egy-két pozitívumot magadra, hogy tetsszél valakinek? Vagy nem akarsz nekik bejönni, csak a q.va életbe, legyen már végre valaki aki legyint és belemegy? Ha totális kudarcok miatt siránkozol akkor igen, tehetsz is valamit a sikerért is. A kérdésedre: "Hogyan tudnék"-ra ez a válasz, hogy így. Vagy mi ez a fogyatékos felfogás "ne is haragudj"?

2013. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menny BME VIK-es buliba.
2013. máj. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!