Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy ilyen srácba szerettem bele (kérlek olvassátok el)?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,nagyon helyes,jófej meg vicces...stb,de egy nagy nõcsábász. :(

Osztálytársak voltunk,most érettségizünk.A 4 év alatt többször volt "fellángolás" közöttünk,mígnem egyik bulin kezdeményezett.Mivel ez kb suli év közepén volt,azt mondtam neki h egy picikét várjunk,merthogy érettségizünk és mindketten egyetemre szeretnénk járni....

Erre azt mondta,h jó...megvár.Még szalagavatós bulin eléggé elvoltunk...de enyhén ittas állapotban kint megcsókolt egy másik lányt.Erre én totál kiborultam és elküldtem a francba.

Próbáltam elfelejteni,meg túllépni rajta....pár hónapig ment is, de aztán megint a régi voltam.

Mivel ugye azt mondtam neki,h várjunk....év végén már megint elkezdett velem flörtölgetni meg bókolgatni,mintha mi sem történt volna.

Na ez addig fajult,h találkoztunk. Ott rengeteget beszélgettünk,én meg rákérdeztem h hogy gondolta azt amit azon a bulin csinált.Erre azt válaszolta h ő azt már rég elfelejtette,és h én is felejtsem el meg bocsánatot kért.

Aztán ezt mondta: "kavarjunk,aztán meglátjuk mi lesz".De leszögezte h nem a szexre gondolt.(tudja h még szűz vagyok-én meg azt h nem erre pályázik-komolyan)

Tudom h érez irántam vmit...de mit csináljak? A csajokról csak azt mondta h "csak szeretem a változatosságot".

Én szeretem,komolyan gondolnám vele,ő meg azt mondta h egy kapcsolatban hűséges.(1 komolyabb volt neki).

Szóval igazából nem tudom mit is akar tõlem... :(

Bocsi h hosszú lett,remélem adtok pár tanácsot...



2013. máj. 21. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jós, lehet csak jó kihívásnak tűnik téged felszedni majd megdönteni, ahogy ő szereti, változatosság egy szűz lánnyal lenni. Vagy veled tényleg komolyat akart, azok meg akik voltak csak arra voltak hogy azért ne kelljen nap mint nap álló brével lefeküdnie. Döntsd el te mit akarsz, de ha megakarod nehezíteni a dolgát ne add be a derekad az első hétben.
2013. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan megmondta mit akar tőled! -> kavarjatok, aztán majd meglátjátok. Hahó....

Nincsenek semmi nagy tervei veled. Kavar akivel tud.

Azt meg nem értem, miért rinyálsz, ha megcsókolt mást. Nem voltatok együtt.

Ugyan már, újabb példája vagy azon nőknek, akik minden önbecsülést félredobva mennek a pasi után akinek nem különösen kellenek, de azért egynek elmennek.... Aztán ha majd épp te leszel az egyetlen, aki járna vele, akkor bevállal.

Mindezt nem fusztrált szűzfiúként mondom :) De szerintem nem ártana elgondolkozni azon, hogy olyan pasit keress aki megbízható és többre értékel...

Kavarjunk aztán majd meglátjuk? hahaha... Ha kellenél neki, odatenné magát, nem ilyen visszakozó dumával jönne.

L

2013. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ahogy bekerül az egyetemre el leszel felejtve, ott elég nagy a változatosság, amit ő szeret.
2013. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél igényesebb elsösorban önmagaddal szemben!
2013. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hamarosan mentek egyetemre, felejtsd el, semmit sem akar tőled, csak járni, majd otthagyni.
2013. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...persze jósok sem vagytok...meg senki nem ismer senkit...Ami meg rám nem igaz,azt nem veszem magamra.

Sajnos ez van,könnyebb lesz már ha nem találkozunk nap mint nap.

Egyébként nekem is ez az véleményem...csak kellett a megerõsítés :D biztosra veszem h sokan esnek az én hibámba...

2013. máj. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!