Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez az alom?

Figyelt kérdés
Szoval arrol szolt: elmentem egy szulinapra, de nem tetszett ezert bementem egy szobaba, lefekudtem egy agyra telefonozni...par perccel kesobb odajon hozzam egy lany (sulinkba jart, gyonyoru popsia, melle volt, de az arca nekem nem tetszett) azt mondta:jol nezel ki en-te is gyonyoru vagy...es mar olelgettuk csokolgattuk egymast irt is nekem meg azon az esten hogy szeret, enis visszairtam neki...szertnem tudni hogy kezdjek-e jarni azzal a lannyal? (Az almomba kurv@ jol csokolt, es kurv@ kedves is volt) vagy mit tegyek? Hagyjam? De ha tenyleg olyan jol csokol mint az almomban? Kerlek segitsetek!!!

2013. máj. 21. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagy az esélye, hogy részeg vagy. Dőlj le kicsit és egyél valamit.
2013. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

xDDD


Az álmok általában a vágyakat és a félelmeket jelenítik meg. Ez nálad nyilván az első.

Illetve olyan képek fordulnak elő, amiket ébren még nem dolgozott fel az agy. Szóval itt az ideje, hogy ébren átgondold, letisztázd magadban, mit jelent neked az a lány, és hogy akarsz-e vele járni.


17/L

2013. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is valahogy így kezdődött, és most már túl vagyok 10-15 álmon azzal a sráccal, aki tetszik nekem. Nagyon befolyásolt ez az álom, már csak erre a fiúra tudok gondolni,és egyre közelebb vagyok hozzá,h megszerezzem. Csak nehogy majd csalódjak benne,mert az álmomban tökéletes volt.

Szerintem ha ébren is bejön neked a lány,akkor egy próbát megér. Egyébként én is így voltam,h a teste jött be a srácnak,a feje annyira nem,de mára már a feje is megtetszett nagyon,kb belezúgtam a sok álom miatt.

2013. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van.
2013. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom 2-3-4 :) megprobalom 1esnek uzenem utalok inna, ha fuzetnenek se innak 13vagyok bameg!!:D
2013. máj. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!