Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz ez? Igaz, hogy ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez? Igaz, hogy ez az élet rendje?

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy a világ tele van hibákkal? Igaz, hogy mindenkiben kell találni hibát, nincs olyan, hogy tökéletes ember?

Van egy lány barátnőm, aki rettentően okos, ráadásul genetikailag is bomba alakja van, gyönyörű és különleges arca, és mindezek mellett még szerény is. Az ember azt hinné, tökéletes, amíg meg nem szólal. Furcsa beszédhibája van. Egy másik ismerősöm is ilyen kariberű jelenség, de ő meg refluxos, sőt, titkai egyike, hogy depressziós volt egy ideig.. Nincs tökéletes ember!! Akkor meg miért keresitek a tökéletes embert annyian?


2013. máj. 21. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Filozófiai fejtegetést vársz? Vagy most melyik is a kérdés a sok közül?
2013. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert a tökéletes ebben az esetben aki "tökéletesen" passzol hozzánk.


Nagy különbség van!

2013. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első: bármit elfogadok, ami eszedbe jut a témában.
2013. máj. 21. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod mi az érdekes? hogy mindkét példád külsőség. Egy olyan példát nem hoztál ami a belsőre értékre irányul.


Ez az érdekes.

2013. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Túl sok volt a Tabu, meg a LifeNetworkos műsorok?
2013. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutya sem keres tökéletes embert, mert a többség olyan kisebbrendűségi komplexussal élne egy ilyen ember mellett, hogy esélytelen volna az egész kapcsolat.
2013. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy mindenki a maga számára tökéletes embert keresi. Vegyük az én példám, van egy srác, aki folyton poénkodik, viccelődik, én így szeretem, de másnak lehet, hogy komolytalan, sőt, idegesítő.
2013. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senkii nem mondta, hogy van tökéletes ember.
2013. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell tökéletes, meg nálam jobb se, mert akkor folyton csak irigykednék. Olyan kell, akinek olyan hibái vannak amik számomra tolerálhatóak.
2013. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!