Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik 20 év felet vannak és nem volt még barátnőjük?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Idén leszek 21! Nekem eddig csak pár próbálkozásom volt, de nem jöttek össze! A legutóbbi elég nagy pofára esés volt, azóta úgy vagyok vele, hogy szingliség = gondtalan szabadidő! :D
2013. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

igen

23f

2013. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, 23 vagyok. Komoly kapcsolatra nekem sincs időm, bár én bevállalnám, ha a lány is benne lenne, hogy egy évben kb 5-6 hónapot tudunk eltölteni kettesben. Az oka az egyetem, elég kemény mérnöki szakon vagyok. Komolytalan/egyéjszakás dolgok érdekesek, de a gyakorlatban nem tudnék belemenni, plusz nem is vagyok nagy bulizós. Nekem is voltak próbálkozásaim de semmi nem lett belőlük, bár talán én sem gondoltam annyira komolyan, hogy összejöhet.
2013. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vagyok, de most nevetni szeretnél rajtam, vagy mi a kérdés célja? 21F
2013. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jelen...

23/f

2013. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ehm, jelen!
2013. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!