Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a fiúk, akiknek még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akiknek még nem volt barátnőjük, vagy csak elvétve volt, esetleg hosszú ideje nincs senkijük, és nem tartják magukat csúnyának, a személyiségük se visszataszító, miért nehéz nekik párt találni?

Figyelt kérdés
Ismertem nem egy olyan fiút,aki állatira jóképű volt,mégse volt a csajokkal kapcsolatban a dolgok magaslatán,és még alamuszi nyuszi se volt!Ez számomra nagy rejtély!

2013. ápr. 17. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem akar párt?
2013. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt olyan,aki adta a jeleket rendesen,és más lány nem érdekelte,nem volt olyan gyáva típus,de lehet csajok kapcsolatban elszáll a bátorsága?Egy nagypofájú pasiról is tudom,hogy régóta nincs senkije,azt mondta,hogy nincs pénze,nem tudja sehova elvinni a csajt,azért(a nincs pénze túlzás,és nem húszonéves már)mégis elvan a lányokkal
2013. ápr. 17. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam túlzottan csúnyának, inkább az a megosztó típus vagyok. Van akinek bejövök, van aki meg elsőre azt mondja hogy fúúúúúj...


Belsőm rendben van, nem vagyok nyomi, kocka, stréber, gyík, balfäsz, bunkó, tapló, humortalan, idegesítő, egyetlen problémám hogy elsőre nehezen nyílok meg, vagy mondjuk úgy nehezen ismerkedek, ha látom a másik félen hogy nem vevő a dologra..


Ennek ellenére kétszer próbálkoztam eddig csajoknál, de mind a kétszer szarul jöttem ki belőle. Az első semmibe vett, de szó szerint, a második meg (sajnos csak facebookon tudtam vele beszélni) 1,5 hónap fb beszélgetés után bevágta, hogy "miért, aki nem tetszik azzal ne is beszélgessek? vagy mondjam azt hogy csúnya vagy hagyjál?xD" Én meg itt megmondtam neki, hogy akkor tövig bekaphatja :D, egyébként szerintem beijedt attól hogy el akartam hívni találkozni, múltkor is megbámult amikor egy másik csajjal beszélgettem - a csaj mondta, hogy hogy megnézett...



Szóval na, így kettőből nulla azért elég lelombozó, de nem adtam fel, amint lesz lehetőség újra próbálkozok majd, szerintem egyelőre szarul jöttek ki a dolgok, rossz felé próbálkoztam, stb


18F

2013. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

19/F vagyok.

Hiába vagyok magas, jóképű, helyes, nekem egyetlen problémám van: nincs a haveri körben egy csaj sem. Ez baromira nehézzé teszi a helyzetet, pedig barátnőm is volt már. Autóm ugyan nincs, de talán ez nem lenne akkora gond, hogy nem tudnám ide-oda fuvarozni a csajt. :-D

2013. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a személyiségem taszító.Érzéketlen p*cs vagyok,0 empátiával,ráadásul még viccet is csinálok mindenből és elég sokszor a morbid humorommal beletrappolok mások lelkébe.

De ahhoz,hogy megdugj valakit nem kell előnyös személyiség.

2013. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18éves fiú,még nagyon fiatal vagy,pár év múlva talán csak úgy dőlni fognak a csajok!A pics@kkal meg nem foglalkozz,én is tudok olyanról,hogy pl egy nem túl jól kinéző lány lerondáz egy pasit,pedig ő maga se egy szépség!A familiámban is van egy ilyen lány,nagyvalagú lusta dög,egy tényleg helyes fiút rondázott le,ugyhogy nem vagy te csúnya,te is tudod!19éves fiú,én kifejezetten örülök,hogy a kiszemeltemnek nincs kocsija,hosszú,hogy miért!Utolsó válaszoló,jah,egy ideig még elleszel úgy,de aztán rájössz majd,hogy milyen magányos vagy,és hogy utáll mindenki!
2013. ápr. 17. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem még sohasem volt barátnőm. Semmi mást nem szeretnék jobban ezen a Földön, mint egy barátnőt. Azért nem találom, mert nagyon ritka vagyok, ennek értelmében a kiegészítőm/a párom is nagyon ritka, ezért nem találkoztam még vele. Egyébként jóképűnek mondanak, és 130-as IQ-m van. A szívem viszont már alig dobban
2013. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó,szóval azért csípnek a csajok,csak te keresed még az igazit?milyen lányra vágysz?
2013. máj. 26. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok lánynak összetörtem a szívét. Még nem találtam meg az igazit. Nagyon fontos tulajdonságnak tartom, hogy értsen meg. Érezze, amit én. Csak így láthatja, hogy ki vagyok
2013. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!