Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedni kezdtem egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni kezdtem egy fiúval, nagyon tetszem neki de én nem tudom még mit akarok. Ha meggondolom magam és azt hazudom van barátom az úgy nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Én kezdtem az ismerkedést, de már elbizonytalanodtam. Szóval gáz lenne ha azt mondanám van barátom és csak haverkodni akarok? Egyébként már egyszer próbálkozott nálam de akkor tényleg volt barátom, de most nincs és én kezdeményeztem, gondoltam adok neki egy esélyt.
2013. máj. 21. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ellenkező esetben ha a fiú csinálná ugyanezt te lennél a legjobban felháborodva..
2013. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon ciki lenne. Főleg hogy te kezdeményeztél. Ugyanolyan sértő (sőt...), mintha megmondanád őszintén, hogy bocsi, mégsem tudod, mit akarsz... mert akkor még pluszban azt is hiszi, hogy csak szórakoztál vele heccből.
2013. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1x lehet szórakozni egy emberrel, 2. lehetőség nincs.
2013. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ááá dehogy
2013. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki őszintén, hogy most nem szeretnél kapcsolatot. Ennyi. Ebben semmi bűn nincs, hogy őszinte vagy.
2013. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hazudsz, az úgy elég gáz. Ha tényleg nem tudod eldönteni, mit akarsz, akkor legalább vállald fel.
2013. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!