Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsáthat valaha is nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsáthat valaha is nekem?

Figyelt kérdés
Én 18L vagyok, ő 20F. 4 hónapja vagyunk(/voltunk...) együtt, de szombat este eléggé lerészegedtem, és a legjobb haverja megcsókolt, amit viszonoztam is, magam sem tudom miért... Mindezt az ő szeme láttára. Azóta beszéltünk egyszer, de csak beszólogatott és célozgatott, hogy "miért nem fekszel le vele, úgyis jól használta a nyelvét, nem igaz?" meg ehhez hasonlók. Borzasztóan megalázott, ilyennek még sosem láttam. A többiek már sokat mondták, hogy ő nagyon durván tud beszélni, ha úgy érzi, átverték.. És úgy tűnik, kifogtam a legharagtartóbb embert a világon.. Sírtam egész nap azok miatt a gyalázó dolgok miatt, amiket mondott. Egy könnyűvérű lánynak állított be. A csókunk előtte egyébként elég durva volt és hosszú, sőt, a nyakamat is kiszívta, ami még plusz dolog, hogy a barátom undorodik a nyak kiszívástól alapból... Magam sem tudom, mit éreztem akkor, miért hagytam, pedig nem jön be a haverja. Megbocsáthat nekem valaha is? Vagy hagyjam? Nagyon szeretem őt.
2013. máj. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hagyjad,majd talál nálad megbízhatóbbat.Ne haragudj,de abszolút igaza van,és jogosan haragszik Rád.Ezek után a minimum,hogy békén hagyod.
2013. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te aláztad meg őt, és nem fordítva...
2013. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akármennyire is fáj nem fog megbocsátani, és meg is értem. Szörnyű látványba lehetett része és ilyenkor persze, hogy te vagy az utolsó akit látni akar. Najó utolsó előtti a haverját most még ha lehet nálad is jobbam utálja.
2013. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A haverjához sem szólt... De mindenki érdemel egy második esélyt.. nem így van? :( Borzasztóan hiányzik nekem... :( Mi van ha egy másik csajjal van most?


Szóval azt mondjátok, semmi esély? Vége van?

2013. máj. 21. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!