Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 mondat után szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 mondat után szerelmes leszek valakibe. Normális ez?

Figyelt kérdés

Mikor múlik ez el? Olyan vagyok, mint egy kislány... 2 mondat után, ha kedves akkor már szerelmes leszek a fiúba kb.

Annyit mond, hogy szép vagyok és aranyos és máris csak rá tudok gondolni. A végén persze mindig csalódok, mert ők kapcsolatot nem akarnak (nem azért csalódok, mert közlöm velük és elijednek tőlem). Nem sokára 16 leszek és jó lenne már ezt elnőni. Elmúlik majd ez? Mással is van/volt így?



2013. máj. 21. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes belé, csak egy elképzelt valakibe.
2013. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
El fog múlni ez valószínű.
2013. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a szerelmileg is fel kell nőni, vannak bizonyos időszakok: sztárba szeretsz bele, valakibe a környezetedből, aztán meg ez a bárkibe-dolog. idővel elmúlik, hidd el. csak keresel valakit, akin látod, hogy szeretni tudna. de miért nem akarsz kapcsolatot?
2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Szeretsz már? :)
2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A külsejébe leszel "szerelmes" nem a mondatába
2013. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a korral alább fog hagyni.

Velem is megesett már.

2013. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyin intelligens lány lehetsz :)
2013. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem a külsejébe leszek..
2013. máj. 21. 22:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak nem tudod, mi az a szerelem.
2013. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 évesen is ilyen voltam, és bár most sem vagyok sokkal több (18), de még mindig ilyen vagyok! Egyébként nem gondolom hogy nagy baj lenne, hatalmas szerelmi bánatom nem lesz tőle soha, egyszerűen csak lehet, hogy túl nyíltak vagyunk és átlagnál fogékonyabbak az új emberekre, lehetőségekre. :)
2013. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!