Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget kérek! Tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráhel14 kérdése:

Segítséget kérek! Tetszik, helyesbitek szerelmes vagyok egy fiúba az osztályból már két éve! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem merem megszólítani, bár sztem nem is a lánynak kell.

Mégis nekem az összes barátnőm azt mondja a fiú félénk,ja és aszem tisztába van velem h nekem 'tetszik'

hál'istennek csak ennyit tud! sürgőss segítség kell!!!

mindjárt itt a ballagás és lehet nem látom többé!!!


2013. máj. 20. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

"bár sztem nem is a lánynak kell. "


Akkor tartsd is magad ehhez a "kőbe vésett alapszabályhoz" és vágyakozz még pár évig ő meg összejön egy olyannal akivel szóba is tud állni.

2013. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értem szted beszélnem kéne vele?
2013. máj. 20. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát kellene. Legalább minden kiderülne.


De így csak a vágyakozásod marad ami egyre rosszabb lesz a végére akár megszállottság is lehet.

2013. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ,mivel ballagtok már nincs mit vesztened! Hívd félre vagy várd meg ,amig egyedül van és mond el neki az érzéseidet:)) Énis most ballagok és most fogom elmondani az oszt.társamnak ,h szeretem és megkérdeezem h jarna-e velem...Gondolom félsz beszélni vele ,de tedd meg!!! Mert egy nagyon sokáig bánni fogod ,ha nem teszed:// és végülis nem sokat veszithetsz vele ,mivel a ballagás utan mar nem találkozol vele, úgyh Hajrá!!!!

Talán még össze is jön A dolog vele!:))))) sok sikert

14/L

2013. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi és neked is sok sikert!!!
2013. máj. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!