Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, más is tapasztalt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem enyhén alkoholizálni, úgy értem pár pohár sört benyelni, aztán húzok hazafelé és buszon legutóbb is azt vettem észre, hogy egy csaj gyakran nézeget felém, de ilyen félénken, mintha sunyiban nézegetne magának. Azelőett meg egy csaj mellém ült és folyton a karját hozzám dörzsölte. Nem iszom magam hulla részegre, csak épp annyira, amitől elég magabiztosnak és lazának tűnök, igazi alfahím érzés megvan.

Ja meg valami csajt leszólítottam és végig mosolygott meg folyton kérdezősködött rólam, viszont amikor józanon mentem oda ismeretlen csajokhoz, érdekes mód, akkor mind olyan érdektelen volt irányomba. Most a pia miatt tényleg ilyen vonzó személyiséggé válnék, hiőba vagoyk csúnya fiú, ennyire sokat számít, hogy gátlástalan, magabizos vagy?


2013. máj. 22. 15:48
 1/4 ájszíjú ***** válasza:
100%
szerintem csak részeg vagy és beképzeled ezeket :D
2013. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen!

discoban is hasonlo a dolog, mikor végig piázok. egy bizonyos szintig ragadnak a csajok, de utánna már ha meggebedek sem jön össze semmi. szal egészbiztos az alkoholmennyiség a ludas.


és jó az okfejtésed, pont amit leírtál: laza, de mégis magabiztos, jó kisugárzás. ezt keresik a nők, a pia meg kihozza belőled, szóval ennyi :)


tipp csajozáshoz kezdőknek: igyál 2 kori sört a krimoban, és ugy menj a városba flangálni :D

2013. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam még ilyet:D


Ha részegen jövök haza és állni kell, akkor keresek olyan helyet, ahol lehetőleg 360°-ban körül vagyok véve kapaszkodókkal, ha meg ülök, akkor alszok, nem igazán nézem, hogy ki akar szemezni velem:D Szerintem ha odaülne mellém egy csaj és ilyen jeleket adna, akkor rádőlnék és elaludnék rajtaXD

De nem jött még oda soha hozzám egy csaj sem:S

2013. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy enyhén részeg pasi rám hajt, nem küldöm el durván, mert franc tudja, mit hoz ki belőle az alkohol, lehet agresszív lesz. Úgyhogy én is csak kedves-visszafogottan mosolygok, és válaszolok annyit, amennyit nagyon muszáj. A másik csaj meg (talán) azért kérdezgetett, mert magában a részegségeden nevetett.

Az első válaszolóval értek egyet.

22/L

2013. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!