Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszú ellen és mellett kérek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú ellen és mellett kérek érveket! Ha egy ember, akit eddig legjobban szerettél elárult volna nagyon csúnyán, bosszút állnál rajta?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egykor bosszútálltam, és magamon ütöttem a legnagyobbat utána.
2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt ki lehet bírni bosszú nélkül? Nem nyugtatna meg a végén?
2013. máj. 21. 20:03
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Bosssssszzzzúúúú>:D

Egyébként szerintem értelmetlen, a szemetek az élettől úgyis visszakapják^-^

2013. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szókratész azt mondta: jobb az igazságtalanságot elszenvedni mint elkövetni.

Egyetértek. Szerintem is így van. A nagylelkű ember tovább tud lépni és a sors kárpótolja.

2013. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta.. 8 hónapja...
2013. máj. 21. 20:07
 6/19 anonim ***** válasza:
Írd le a történetet.
2013. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

"Mielőtt bosszút állnál valakin, két sírt áss"


Én azt mondom bízd a sorsra, és kamatostul visszakapja magától is.

2013. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Pain for Pleasure ***** válasza:
90%
Azt az energiát, amit a bosszúra pazarolnál, fordítsd inkább magadra. Jobban jársz.
2013. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Aki kérte a történetet: Nagyon hosszú... szerettem valakit mindennél jobban.. mindent meg is tettem érte... el lehet gondolni... szinte mindent... mindenhogy támogattam, mert nagyon szerettem. De ő kihasználta ezt, miután megunt minden kapcsolatot megszakított velem. 8 hónapja szinte minden nap gondolok rá... nem megy, hogy elfelejtsem mert abban a pár hónapban, amíg együtt voltunk nekem más lett a világ... jobb, mert ő volt nekem... ráadásul egy férjes f** miatt hagyott el és tett tönkre egy családot és engem
2013. máj. 21. 20:18
 10/19 anonim ***** válasza:
"Barátnőm" 2 hónapig kihasznált. Nem bosszultam meg, csak élem az életem, ismerkedek, és rajta csattan az ostor. ^^ 18/F
2013. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!