Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus lenne?

Figyelt kérdés

Mindig is az idősebb férfiakhoz vonzódtam. Legutóbb egy 30 éves férfival voltam kapcsolatban. Most egy 33 éves férfit 'szemeltem ki'.

A korosztàlyomban lévő fiúkkal nem tudnàm elképzelni, hogy kapcsolatban legyek. Még olykor a 4 évvel idősebbeket is komolytalannak tartom.


Talán a miatt 'alakulhatott' ez ki, mert apámat 9-14 éves koromig csak hétvégente làttam (munka miatt, kissebb koromban szinte csak anya vigyázott rám, vagy a nagyszüleim és keresztanyám, akkor is apám gyakran napokig nem volt otthon munka miatt)?


19l



2013. máj. 22. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet.
2013. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez könnyen előfordulhat.
2013. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az.
2013. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
És egy irtó komoly 26 éves srác, alias én?
2013. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagy valószinűséggel igen! Vállalnám az alany szerepét!

F.

2013. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen...az...
2013. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok itt a tudatlan ember!!!!!!!!!!

Arra még nem gondoltál hogy egy mondjuk 35 éves pasi az sokkal értebben és komolyabban gondolkodik mint egy 20 éves ficsur aki semmi mást nem tud csak a haverjaival pár üveg sör mellet vidáman hahotázni hogy most éppen melyk csajt szo...ata meg milyen pózban..Én 20 éves lány vagyok,de nekem soha nem kellene korombeli,mert már elegem lett bellölük,annyira szánalmasak és komolytalanok..a kivételek azok a lelkisérült és szüzfiúk akiket ugyebár ápolgatni kell állandóan,és ettöl még az ember életkedve is elmegy..Az én pasim 35 éves és olyan kiegyensúlyozotságot érzek mellete,mindig nyugalmam van,és ő egy igazi férfi,magabiztos és már kiélte magát,és én vagyok neki fontosabb,nem a barátjai akikel kitárgyalhatják az éppen csodás szexuális életünket..

2013. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószinüleg igen! De ne szégyeld! Nem Te vagy az első, nem az utolsó!
2013. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mintha te komoly lennél. Ezzel a Gyakori kérdésekkel.
2013. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megismerkednék veled!

F.

2013. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!