Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy változóművész a csaj és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy változóművész a csaj és szerelmes lettem belé mia teendő?

Figyelt kérdés
Belementem egy kaland-kapcsolatba egy csajjal, de azóta sok lelkizős dolog előkerült nála amiket nem bírt magában tartani,a helyzet egyre problémásabb (pszichés gondok) egyszer egy szexéhes farkas, máskor kitalálja hogy megerőszakoltam, máskor meg egy órán keresztül röhög és ölelget mindig más néven kell szólítanom, mert ha nem akkor vérig van sértve. Közben elkezdtem hozzá kötődni... Na most mit csinálnátok?
2013. máj. 22. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
menekülnék
2013. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy skizofrén ember, ezt az embert dokihoz kell vinni, nem itt vacilálnod, amilyen gyorsan csak tudod.
2013. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Finoman szakíts vele,vagy rendezd meg a halálodat.
2013. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem járok vele.
2013. máj. 22. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Fuss, Forest, fuss.
2013. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De egyes részeit szeretem, de ha átmegy negatívba azt gyűllöm.
2013. máj. 22. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a lány súlyos betegségben, skizofréniába szenved, messziről kerüld el, nehogy megöljön előbb vagy utóbb
2013. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!