Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök. Nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök. Nagyon szerelmes vagyok. Veletek volt már olyan, hogy így éreztetek? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Gyötör a szerelem. Csak arra az egy srácra tudok gondolni. Folyton rajta jár az agyam. Vele fekszek, vele kelek. Ilyenkor mit lehet csinálni? Nagyon jó érzés, de mégis rossz, mert nincs itt velem, és még csak nem is járunk.:( Nem rég ismertem meg. Jóban vagyunk, de még nem alakult ki köztünk semmi. Szerintem neki is bejövök, még sincs semmi. Ajj. mit csináljak? Megőrülök...

16/L


2009. jún. 23. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem probald valahogy a tudatara adni, hogy te tobbet szeretnel, mint baratsag. Valami apro jeleket.

Amugy velem is volt mar igy, de annyi a kolonbseg, hogy mi jartunk is. Probald magad elfoglalni valahogy, hogy ne gondolj ra allandoan. CSinald azt amit szeretsz, valami hobbi.

2009. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az én hobbim az msn, de Ő mindig fenn van, és mindig rám ír... mindig msnezünk. Így nem tudom kiverni a fejemből. Már rengeteg jelet adott, hogy bejövök neki... Egy talira is hívott, de az eső miatt bukott a progi.:(
2009. jún. 23. 11:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Es azota meg nem hivott el uj randira? Miota ismeritek egymast?

Semmi mas hobbid nincs???

2009. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tegnap lett volna a tali. Azóta nem hívott.

1-2 hete ismerjük egymást.

De van más hobbim, de ha tudom, hogy ő fenn van msn-en, és így nem tudok nem arra gondolni, milyen jókat msnezhetnénk pl. filmnézés helyett. Meg tegnap este is néztem egy filmet, és úgy elgondolkoztam a film alatt róla, hogy nem tudtam figyelni a filmre.:D Vissza kellett pörgetnem.

2009. jún. 23. 11:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
héé az eső miatt ne halaszd el :))))
2009. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Esőben sétálni?:D Mert séta volt megbeszélve...:( De esőben kicsit lol lenne sétálgatni.:D Bár én benne lennék.:P:D Mást nem tudunk csinálni, mert a közelben még egy kávézó sincs.:/
2009. jún. 23. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
persze! mehetnétek valami fedett helyre, és akkor csak az úton áztok egy picit. de nincs abban semmi. szerintem sem szabad elhalasztani egy találkozót az eső miatt. menjetek el moziba, vagy akár csak beültök egy teázóba vagy kávézóba beszélgetni...
2009. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Vagy bejössz és félénk, vagy nem jössz be. Ha nem, akkor bármit csinálhatsz nincs értelme. Ha tényleg jó vagy nála, akkor az gáz, a legtöbb lánynak ilyen betoji nem szokott kelleni. Ha neked mégis, akkor kezdeményezned kell.

Tekintve, hogy pasi vagyok, csináltam már ilyet, de hogy lányként hogy kell, az más kérdés... Én, ha valakivel szeretnék valamit, akkor elhívom randira. Nyilván nem kell ezt így szépen kimondani, de hívd el valahova... Elsőre pl. menjetek el biliárdozni (ha jó a segged, itt puccsíthatsz érzéssel :P), esetleg bowling, aztán akár elhívhatod sétálni is (ha pesti vagy pl. Margit-sziget, János hegy libegővel, ha nem, akkor hasonló helyek) aztán mondjuk egy tea egy teázóban, vagy hasonló... Ha leültök, szorosan mellé lehet ülni... És ha ezek után nem tudod eldönteni, hogy mi a helyzet, akkor ezen már nem lehet segíteni. Normális esetben 3-4 ilyen randi után már a csókon túl kell lenni... :)

2009. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne aggodj, biztos megint elfog hivni, ha csak tegnap talakoztatok volna. Vagy ma vagy holnap.
2009. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ehh, így jár, aki lassú, feléről lemaradtam. SEMMI nincs sehol? Nem kell, h a közelben legyen, mehettek a város másik végére is, nem?
2009. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!