Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért léteznek olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért léteznek olyan férfiak, mint én, akik sosem lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm, hogy élnem kell, mert olyan ocsmány vagyok, hogy egy lánynak sem kellettem eddig, és a külsőm miatt ezután sem fogok. Undorodnak tőlem a lányok. Pedig az életnek csak párban van értelme, egyedül az ember nem lehet boldog. Én még sosem éreztem örömöt egész életemben, szinte csak vegetálok, mert nincs mellettem senki.

2013. máj. 23. 06:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Majd felnosz!!!
2013. máj. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról!
2013. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
ha egyedül nem vagy boldog, mást sem fogsz boldoggá tenni. Nagy teher mástól várni a boldogságodat. Dolgozz magadon, mert az önsajnálatban dagonyázás taszító.
2013. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Kezd ott, hogy növesztesz gerinced, nem azzal élvezkedsz, hogy utálgatod és sajnáltatod magadat...


Ha rühelled magadat, miért várod, hogy más szeretni fog? Ronda ember nincsen, csak ápolatlan. Egyik barátom nem éppen egy szépfiú, tele van pattanással, kancsal, elálló fülei vannak - és a világ legjobb szövegét nyomatja, egyszerűen nem lehet neki ellenállni, pedig látványra nem a legszebb, tény, de remek ember, és ennek meg is van a hatása... Ja mondjuk nem azzal indít, hogy milyen ronda is vagyok, hanem van humora, és bátorsága.


Ez a két dolog meg fejleszthető, nem velünk született, ergo nincs olyan, hogy "nekem nincs". Ha neked nincs, fejleszd magad, tanuljál, ne arra várj, hogy majd egyszer valaki bekopog kispárnával a kezében, hogy "jöttem hozzád költözni"...


Állj fel, legyél férfi, ha annak nevezed magad! Eddzél, adjál magadra, és menj ki emberek közé, gyakorolj, fejleszd a humorodat, találd meg magadban az értéket. Amint ez megvan, meglesz a párod is :)

2013. máj. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A fontos döntéseket egyedül kell meghoznod, amúgy sok fiúnak nincs barátnője, én most speciel örülök neki mert van egy kis szabadságom:D Igaz jó lenne, de nem hiányzik.
2013. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az élet szelektál. De van mikor szabira megy, és az életképtelnek is életet kapnak. Ilyen esetben viszont a nő kapta meg a szelekció lehetőségét. S amit az élet, (a természet) akkoriban benézett, azt a nő-nek kell kijavítani.


(Hölgyeim nagyon ne bízzátok el magatokat... :D)

2013. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálad is vannak csúnyábbak,mondjuk én is.Sok heyen jártam már,de nálam rondábbat még nem láttam!Mégis van, és volt barátnőm-nem sok az igaz-.Egy ember meg is jegyezte:"némelyik nő semmitől sem undorodik".Tapasztalatom megosztom:ne a csúnya nők társaságát keresd.Ők bizonyítani akarnak a világ felé,jó pasit keresnek.Az átlagos,vagy csinos nők tapasztaltak és egyben szellemi társat is keresnek.Vagyis tanulj,legyél ápolt,próbálj humoros és visszafogott lenni,és óvatosan tapasztald ki van e esélyed!?Ha nem megy,lépj tovább,próbálkozz másnál.NE ADD FEL!!
2013. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem tetszik az ahogy kinézel próbálj meg változtatni , javítani a külsődön. Legalább próbáld meg. De ahhoz hogy legyen valakit el kéne fogadnod magad.
2013. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csúnya férfi a csúnya nőknek se kell sajnos, ezt én is megtapasztaltam már sokszor. Ugyan voltak már barátnőim, de vagy azért, mert azt hitték, a belsőmbe is bele tudnak szeretni (holott ilyenre egy nő nem képes), vagy azért, h anyagilag kihasználjanak.
2013. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

1: Elég idős vagyok már... Sőt, talán már túl idős is...


2: Felesleges küldenem...


3: Egyedül nem vagyok képes boldog lenni. Más területeken hiába érek el sikereket (ami amúgy így is van), ha teljesen üresnek érzem az egészet, mert nincs kivel megosztanom...


4: Ronda ember márpedig van. Én. Legalábbis eddig minden lány, aki élőben látott ezt mondta rám. Szöveggel nincsen bajom, jók a kommunikációs képességeim, és humorom is van. Ezt szintén visszajelzésekből tudom. De olyan ocsmány vagyok, hogy a belső értékek semmit sem érnek.


5: Köszönöm, de 26 év egyedüllét után már beleuntam... nekem minden áron párt kell találnom...


6: Hát igen, tudom magamról, hogy genetikai hulladék vagyok. Tényleg jobb lett volna, ha meg sem születek.


7: Ez csak azt bizonyítja, hogy még nem jártál erre. Én sem láttam még olyan embert, aki legalább egy kicsikét megközelítette volna az ocsmányságom. Amellett alacsonyabb is vagyok, mint egy átlagos lány, és rettentően hájas.


8: Próbáltam elég sok mindent. Nem jött be...


9: Én azt sem bánnám, ha kihasználna anyagilag. Csak legyen végre valaki...

2013. máj. 23. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!