Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/390 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem léteznek, ahogy nem létezik olyan ember akiben ne lehessen felfedezni egy mustármagnyi szépséget.
2013. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/390 A kérdező kommentje:
Hát, mert még nem láttál engem. Bennem egy szemernyi szépség sincsen. Én sejtszinten is ronda vagyok.
2013. máj. 15. 07:04
 3/390 anonim ***** válasza:
87%
2 Én már felfedeztem szépséget benned:D Úgy hogy hagyd abba a siránkozást, az önmarcangolást,önsajnálatot és az önátkozást. Melózz és tegyél magadért.
2013. máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/390 anonim ***** válasza:
84%
Hú de elhallgattál kérdező:xDD Jah a változást ettől a pillanattól kezd:D
2013. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/390 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél érte,hogy be legyél az !

Azért egy képet tehetnél fel :D

2013. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/390 anonim ***** válasza:
86%

Fél éve a héven mellettem egy down szindrómás srác - eltorzult arccal, beszéddel -csókolgatott egy vele egyidős fiatal, csinos lányt.


Innentől kezdve senki se mondja nekem, hogy lehetetlen párt találni.

2013. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/390 Csonti95 xD ***** válasza:
85%
Menj már az önsajnálattal b@zd+
2013. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/390 anonim ***** válasza:
75%
küldj képet
2013. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/390 Csonti95 xD ***** válasza:
88%
am hány éves vagy? még a rondaságot is ki lehet nőni :D
2013. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/390 anonim ***** válasza:
87%
ugye hogy ugye?DD
2013. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!