Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért léteznek olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért léteznek olyan férfiak, mint én, akik sosem lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm, hogy élnem kell, mert olyan ocsmány vagyok, hogy egy lánynak sem kellettem eddig, és a külsőm miatt ezután sem fogok. Undorodnak tőlem a lányok. Pedig az életnek csak párban van értelme, egyedül az ember nem lehet boldog. Én még sosem éreztem örömöt egész életemben, szinte csak vegetálok, mert nincs mellettem senki.

2013. máj. 23. 06:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%

Kérlek, hagyd abba a navalygást, mert szerinted ettől előre haladsz?? A kérdésed is csak nafizásnak tűnik, mégis hogyan akarsz barátnőt/aki szeret, ha nem teszel érte semmit?

Küldj nekem képet, Én is küldök magamról (lány vagyok), és elmondom a véleményem rólad. Hidd el, van hozzá szemem...


De ha nem élsz vele, ne sirasd magad..Mégis mi vesztenivalód lenne? Nyugodtan küldj, nem fogom mindenkinek mutagatni 'hogy nééééz már ki'.

2013. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Alacsony, sovány, csúnya arcszerkezetű fiúként én is tudom milyen pokol ez. Bár a mai lányok olyan kis utálatosak, hogy nem kellenének, akkor sem, ha kib@szott jól néznének ki.
2013. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12: Engem nem zavarna az sem, ha utálatos lenne velem. Egy rossz kapcsolat is jobb, mint a magány.
2013. máj. 23. 17:00
 14/20 anonim ***** válasza:

"Én azt sem bánnám, ha kihasználna anyagilag. Csak legyen végre valaki..."

Hidd el, nem jobb. Akkor már jobban jársz egy prostival. Ha már így is, úgy is pénzbe kerül, legalább választhatod azt, aki neked legjobban tetszik, és garantált az eredmény.

2013. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

az előttem szóló a legjobb, használható válasz.



..az örömlányok nem igénylik, hogy beszélgess, nem kell bevallanod a betétkönyvedet,nem kell virágot vinni, azt csinál veled, amit kifizetsz, ezért nem kell megkérni a kezét, éjjel-nappal szolgálatban...


nos?

2013. máj. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én egy lánytól nem csak szexet akarok. Egy barátnő ennél többet tud nyújtani.
2013. máj. 24. 06:13
 17/20 anonim ***** válasza:
12/16-nak üzenem.Én is hasonló "cipőben" járok mint Te,de idősebb vok.1.A mai lányok sem roszabbak az előző generációnál sőtt a fiúk is szemetek a lányokkal szemben.De ne általánosítsunk,akik szemétkednek azok a fiatalok hülyébjei,akik tanulás v. munka helyett az utcán kóborolnak.Az ő véleményük NEM SZÁMÍT!Ne keseredj el,a magadhoz illő lányt máshol keresd,ne ezek közt.A diáklányok közt találsz komoly,céltudatos,értelmes nőt.Ne a külsejét nézd,inkább a személyiségét ismerd meg.Fel a fejjel,férfi vagy,vagy nem!?
2013. máj. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bocs.12/17-nek írtam előzőleg,nem12/16-nak
2013. máj. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, h nemcsak szexet akarsz, de barátnőd sose lehet, ha csúnya vagy. Vagyis lehet, de nem fog szeretni, tehát tőle is legfeljebb szexet kaphatsz. Akkor meg már jobb egy hivatásos, mert az nem hazudja, h szeret.
2013. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nekem az is elég, ha a szeretet illúziója megvan. Még akkor is, ha tudnám, hogy csak illúzió.
2013. máj. 24. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!