Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavaró tényező az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavaró tényező az nektek, hogy nem jeleskedek valami jól sportban meg edzésben amit igazából nem csinálom élvezettel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyáltalán lusta nem is szeretek itthon egész nap ücsörögni, hanem ha tehetem mindig megyek mindenhova. Sportban sose voltam valami jó, de azért csinálom csak sajnos hamar kifáradok pl.futásban, és emiatt nem is szerettem annyira csinálni, viszont sétálni nagyon szeretek.
2013. máj. 23. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem:)
2013. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem kizáró tényező. Valamit azért érdemes sportolni (nem versenyszerűen), mert az nagyon jót tesz az egészségednek. Én még nemigen láttam olyat, hogy egy ember semmilyen sportot ne szeressen.
2013. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hanariko ***** válasza:
én se tudok jól futni, utálom is ahogy van xD nem lenne zavaró
2013. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19 éves koromig utáltam sportolni,mégis volt pasim. De aztán lett egy barátom,aki gerincklinikán dolgozott,ezért napi kapcsolatba kerültem a sporttal és nagyon megszerettem
2013. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem futok, van egy BMW-m. Eddig még egy csajt sem zavart.
2013. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!