Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokkal szemben az pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokkal szemben az pozitívum, ha nincs félelemérzetem, nyugodt vagyok mint egy alvó oroszlán, és erős ideggel rendelkezem?

Figyelt kérdés

idegtűrésem határa ilyen: [link]


felidegesíteni nagyon nehéz.



2013. máj. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok szoval nem vagy Hero. :) és ez változo. volt olyan nöm aki szerette, hogy nyugis vagyok van olyan aki ezt vágta a fejemhez, hogy nem mutatok érzelmeket mert nincsenek is. :)
2013. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem az a halálom, ha valakivel nem lehet egy jót veszekedni. főleg, mikor én már hót ideg vagyok, a másik meg a zen nyugalom állapotában békésen mosolyog/válaszol/csitítgat/le se szar.
2013. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem arrol van szo hogy le sem szarom hanem arrol hogy az nem megoldás ha mindketten örjöngünk... ö örjöngje ki magát én meg meghhallgatom és válaszolok neki...
2013. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pozitívum. Én utálok veszekedni, olyan vagyok pont, mint amit sk88 írt, amikor valaki veszekedni próbálna velem. Nehezen viselnék el egy olyan embert, aki folyton idegbajos valami hülyeség miatt.
2013. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem csak egy ilyen barátom volt eddig. meg akartam vele beszélni dolgokat, de ő egyszerűen nem volt képes megnyílni, mintha azt hitte volna, hogy magától megoldódnak a problémák. megőrjített a halvérével, tényleg felidegeltem magam a fent leírt reakcióin. és minél idegesebb voltam, ő annál nyugodtabbnak látszott. ha csak visszaemlékszem, már az felbasz! :D
2013. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!