Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az nálatok pozitívum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az nálatok pozitívum ha egy fiú vicces és jó a humorérzéke?

Figyelt kérdés

Elég humoros embernek tartom magam, mindenre tudok vmi viccet kitalálni és a környezetem általában ezt viccesnek is találja. A lányoknál ez egy pozitív dolog?


Még az érdekelne hogy a cukkolást hogy viselitek. Rosszul esik vagy inkább felkelti az érdeklődéseteket?


Itt egy példa: Múltkor osztálytársam (lány) belépett a terembe és azt mondta "Mindjárt eldobom az agyam" Én erre "Tedd azt...ha van mit." :D:D

Láthatóan poénnak fogadta a dolgot és direkt olyan hanglejtéssel mondtam, hogy meg ne sértsem. Más lányok is így reagáltak volna?


17/f


2011. okt. 8. 17:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
A lányoknak nem ez számít, hanem a külső.
2011. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
de számít a humor. és jól toltad. be kell szólogatni nekik persze csak viccesen. mind szereti ezt.
2011. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretjük a poénokat,persze kell a komolyság is. És az ilyen mértékű cukkolás is jó.:)
2011. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nemet és kort is kaphatnék?
2011. okt. 8. 17:37
 5/31 anonim ***** válasza:
59%

"Mindjárt eldobom az agyam" Én erre "Tedd azt...ha van mit." :D:D


Megszakadok a poénodon-.-" Ez vicces? Ez röhejXD És amúgy melyik bolygón élsz? A humopr mindig is jó pont a lányoknál. Ja és nem is vagy vicces....

2011. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Te szereted,ha egy lány vicces és van humorzékéke??

Szerinted ez pozitívum???

Ha igennel válaszoltál,akkor miről beszélgetünk?

2011. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Talán így leírva nem olyan vicces, de ott a szituációban konkrétan mindenki szétröhögte magát. Tudniillik a csaj szőke és még a tanárok is szokták "piszkálni".
2011. okt. 8. 17:39
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Minden hülyeségen lehet röhögni..... Attól azm még nem biztos, hogy olyan jó vicc. Hülyeséget mindenki tud mondani amin röhögnek. Meismétlem. Mindenki.
2011. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom,ha egy fiú vicces.
2011. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Szeretjük a humort, ha egy férfi meg tud nevettetni az nagyon jó pont, és a cukkolás is mehet, bizonyos határokon belül.

Nem kell olyan savanyúnak lenni, mint az első, aki mindennap itt sír, mert rajta kívül minden szép és csúnya férfinak van valakije, ha pénzes, ha nem.

2011. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!