Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek pozitívum ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek pozitívum ha egy srác triálozik?

2012. dec. 14. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
az lenne pozitivum ha triálozna motorral
2012. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként bunkó, vagy büdös a szája, akkor ez nem pozitívum. Úgyhogy nem ettől lesz egy lány szerelmes.
2012. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
érthetőbben: BMX. nem lenne zavaró, de akkor sem bukok az ilyen 30 kilós buzernyákokra akiket a szél is elfúj.
2012. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez triál nem bmx
2012. dec. 14. 23:47
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 24 évesen kicsit magasabb elvárásaim vannak de valószínű nem is én vagyok a célkorosztály...
2012. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Baromira nem érdekli a lányokat, hogy mit csinálsz. Én is triáloztam kb 5 évet hobbi szinten, a lányok 99,5%-a azt se tudja mi az. Még akkor se, ha videót mutatsz nekik.


Én válogatott sportoló vagyok, és az ismerkedésnél amikor sportoláshoz terelődik a szó, ezt általában nem is mondom. Elmondom, hogy mennyit edzem, meg hogy vannak versenyidőszakok, de nagyjából ennyi. Nyilván látszik rajtam, hogy sportolok, de ennél többet sosem árulok el. Sőt, amikor kiderül, hogy évente többször emiatt külföldre utazom, akkor is totál hidegen hagyja őket.


Ergó, az senkit sem érdekel, hogy mit sportolsz, csak az érdekli őket, hogy ez látszik-e a testeden vagy sem, illetve, hogy ne vegyen el tőlük sok időt. Ez most lehet, hogy kicsit negatív irányba sarkítás, mert ha már összejöttetek, nyilván támogatni fog valamilyen szinten a sportban, néha elküld edzésre akkor is, amikor nincs kedved menni, de ez már egy kialakult kapcsolatban van. Az ismerkedésnél ezek semmit sem jelentenek.


End of story.

2012. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik...
2012. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 krunpli007 válasza:
mivan? csajok,, komolyan nem jön be a triál? :D
2013. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem sem jön be sőt...
2015. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!