Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg jobban preferálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban preferálják a lányok a kék szemű pasikat, mint a többit?

Figyelt kérdés
Ma is olvastam itt egy kommentet egy lánytól, hogy csak egy csinos kék szempár lehet vadító, a többi messze nem tudja azt a hatást kelteni. Persze majd leírják a lányok úgyis, hogy ők a barnáért vannak oda, mert mindig ez van ilyenkor. De ha nem erre megy ki a kérdés, csak szimplán a pasijukra, akkor legtöbbször azt figyeltem meg, hogy a legtöbb lány ezt a kék szemet írja le etalonként. Miért alakult ez ki? Amúgy nekem zöld van.
2012. nov. 24. 17:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én eddig olyat olvastam itt főleg h a barna szemekért vannak oda :D persze nekem kék van. mutasd már légyszi azt a kérdést, amire gondolsz, hadd örüljek!
2012. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
első voltam. amúgy "jobban preferál" nincs, csak "preferál" mert az önmagában már azt jelenti "jobban szeret"
2012. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mert a kék ritka. nemtom. Nekem is kék van de nemvettem még ilyet észre igaz mondták páran h ez az esetük. De mindenkinek más az esete.
2012. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én kifejezettem utálom a kék szemet, szerintem csúnya
2012. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

nem szemszín alapján választ senki párt

nekem a fekete tetszik legjobban, utána a barna, de kék szeműt is szerettem már...nincs jelentősége

2012. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Imádom a barna szemet,a kéket nem .....
2012. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Csak néhány tizenéves lányos komment innen a gykról:


Nekem bejön ez a fajta... nagyooon is... kék szeműűűűek áhh oda vagyok értük

15L


Kék szem alapból tetszik...az a gyengém...


Alapdolog. Szeretem a világos hajú fiukat. A kék szem sem hátrány. A gyerekeimet mindig kék szemmel képzelem el, az én szemem barna úgyhogy majd a férjemé lesz kék.

16/l


világos szemekért rajongok,így kék szemű srácok!

18/L


Sötét hajú, kék szemű fiú !

Nem sok van, de a nekem legvonzóbb :)


19/L



szőke haj és kék szem, de a barna szem és barna haj is nagyon szép


17/L

2012. nov. 24. 17:54
 8/27 anonim ***** válasza:

eddig én is ezt hittem magamról. Valahogy aztán mégis egy kávébarna, mély tekintetű fickó ejtett rabul... az élet kiszámíthatatlan. Nem a szem színére kell alapozni a párválasztást. Nekem fontosabb, hogy mondjuk igazi férfi legyen, határozott, és magabiztos fellépésű!

A kérdés kb olyan, minthogy a pasik csak a szőkéket preferálják e? Vagy csakis a nagycsöcsűeket? ugyanmár.

2012. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan a zöld szem a kedvencem és a világos haj, a barátomnak barna szeme van és sötét haja. Pont nem izgat az ilyesmi, és szerintem a többséget sem :) Én nagyon örülnék neki, ha nekem zöld szemem lenne, szerintem szebb mint a kék :)
2012. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

ja és mégvalami aminek nem fogsz örülni, egy husky kutyám van, a szemei kékek, és mitagadás, ha rám néz, bármit megbocsátok :)

Igaz, a bal szemében van egy nagy barna folt is. Ettől olyan egyedi! ;)

2012. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!