Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mehetnék el gyorsabban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mehetnék el gyorsabban?

Figyelt kérdés

20/F.


Másnak olyan jellegű gondjai vannak, hogy 10-15 percnél tovább nem bírja az ágyban. Nekem meg az a gondom, hogy egy óránál hamarabb nem tudok elmenni.

El tudnám érni valahogy azt, hogy esetleg én is el tudjak menni 15 perc után. Nem szeretem, pontosabban nem szeretném a hosszú meneteket, de ez van.

Nem ilyen pszichés szarságokra gondolok, hanem, hogy van-e valami készítmény, valami ilyesmi síkosító, stb.



2013. máj. 24. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
van úgy hívják: nők ;)
2013. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ivilicious ***** válasza:
keress olyan nőt,aki szintén alig tud elmenni :D
2013. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy keress olyan nőt, aki "felspanol" annyira, hogy 15 perc is elég legyen.
2013. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, most látom... a "nem szeretném", feltételes módból arra következtetek, hogy élesben még nem próbáltad ki...


Ha, jól értem, akkor megnyugtatlak, hogy fog ez az időtartam változni.

2013. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jópár lánnyal lefeküdtem már, nagyon tetszettek ezek a lányok, de sajnos a helyzet fennáll.
2013. máj. 24. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor Te egy "latinlaver" kategóriás férfi vagy... Törődj bele... :D


Amúgy vannak stmilálók legjobb tudomásom szerint.

2013. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt mondod, másnak olyan jellegű gondja van, hogy túl hamar elmegy. Basszus, én ilyen pasival miért nem találkozom? Minden exem mindig túl későn ment el, ahogy te is írod, Kérdező. Ez ezek szerint valami újfajta kór lenne? :) WTF?! :)

Ám próbálj meg lazítani szex közben, ne akard annyira azt, hogy gyorsan menj el, mert ráfeszülsz a témára és már csak ezért sem fog összejönni. Tartson tovább az előjáték, hogy mire "beteszed" már eléggé fel legyél izgulva és fejben meg testben is készen állj az orgazmusra. Ha pedig van kedvenc "elélvezős" pózod/mozgásod/ritmusod bármid, akkor már korábban térj át rá.

De a legfontosabb, hogy ne stresszelj rá az egészre! :)

N

2013. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, de ezt nem értem miért probléma. A volt barátnőm imádta, hogy 2-3órákat szexelünk. Ha meg nem volt időnk orálisan kielégítettük egymást.
2013. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!