Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mehetnék, de barátom van, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehetnék, de barátom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, 22 vagyok. Budapesten tanulok, ő vidéken maradt, két-háromhetente találkozunk. Eddig soha senkivel sem barátkoztam, felháborodott ha a csoporttársaim köszöntek, egyedül lakom egy kollégiumban, nincsenek barátaim...Megismertem egy fiút, és ráébredtem, hogy bár eddig szerettem a barátomat, és vele akartam lenni, most arra vágyom, hogy megismerjem a környéket, ismerkedjek, bulizzak, éljek. Nagyon befordultam, évek óta magamra sem ismerni, de most valami nagyon hajt. Nem szeretnék szakítani a barátommal, szeretem, családtag, de mégsem tudom a háta mögött csinálni, percenként ellenőriz.
2013. ápr. 22. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy ellenőriz?és mi az, hogy nem engedi, hogy barátaid legyenek? itt te is hibás vagy, hogy ezt hagyod.
2013. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, az elején elcsesztem. de nem akarok szakítani, belőle meg már túl sok. erőlteti az együttélés témát is.
2013. ápr. 22. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el élni! Ha szeret a barátod, akkor meg fogja érteni és nem lesz ezen feszkó. Ha pedig nem érti meg és továbbra is ki akar sajátítani, akkor inkább hagyd ott... Akkor nem is érdemel meg téged.
2013. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond el neki, hogy ilyen igényeid vannak. Ha téged szeret megérti majd, ha nem, na akkor lehet, hogy nem is te kellesz neki. De mindenképp próbáld meg megbeszélni vele a dolgot, aztán ha az nem megy akkor lehet, hogy itt a vége a kapcsolatnak.
2013. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elképzeltelek, ahogy tök egyedül, rongyos fehér lepelruhában mászkálsz egy elhagyatott, romos kollégiumépületben és felháborodsz, ha kimész onnan és valaki rád mer köszönni. És ezen most nevetek.
2013. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!