Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Se vele se nélküle! Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele se nélküle! Voltatok már ilyen helyzetben? Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam... 2évig tartott, a szex része működött a dodlognak sőt ha kettesben voltunk az is, de ha külön másra vágytunk, ha találkozunk oda vissza voltunk a másiktól. Társaságban gyilkoltuk egymsát :D
2009. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már. 2,5 év. Szenvedtem és szerettem. Nálunk vége lett a kapcsolatnak és szerintem jobb így, mint szenvedni. Az más kérdés, hogy azóta sem szerettem mást.
2009. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok ilyen helyzetben. Nem rég szakítottunk a voltbarátommal és ezt már annyiszor eljátszottuk. Tipikus se vele se nélküle dolog, ha együtt vagyunk egy ideig minden szép majd minden hétvégén sírok, jönnek a cirkuszok, ha külön vagyunk azért sírok mert nincs velem:S Nagyon nehéz elszakadnom tőle, pedig jópárszor bántott már...
2009. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19:22-es!Mintha én írtam volna!Csak az én kapcsolatomnak már lassan másfél éve vége. Azóta barátok vagyunk,bár tipikus fiu-lány barátság én többet érzek!Illetve idáig azt hittem szeretem de most hogy jobban átgondolom már csak megszokás és nem is ő maga hiányozna leginkább hanem a szex és csókjai.
2009. okt. 4. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
19:22 es vagyok. Mi már szakítottunk jópárszor és megpróbáltunk barátok lenni, de nem ment. Majd újra kibékültünk de az se ment. Most próbálok erős lenni és nem keresni lefoglalni magam, és elfelejteni. Szerintem ne erőltesd ezt a baráti dolgot, mert ez láthatólag nem jó neked, vagy nem elég, és csak még jobban szenvedsz.. Tudom milyen nehéz végképp elengedni és végképp lezárni de énis csak remélhetem hogy egyszer túl leszek rajta..
2009. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!