Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik esélyt adtak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik esélyt adtak már rondább férfiaknak is! Mit láttatok benne meg, ami alapján összejöttetek vele? Tényleg tudtatok hozzá vonzódni is? Miért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 11:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nem lehet
2013. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Már leírtam sokszor, de akkor megteszem ismét.

Nem létezik ronda nő/férfi, a belső értékek sokkal fontosabbak! És már meg is kaptad a kérdésedre a választ.

2013. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
exAmp hiába írod nem nem értik meg...
2013. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

adtam esélyt mindenkinek aki randizni akart.

sokszor nem láttam benne a rondaságon kívűl semmit csak annyira unatkoztam hogy gondoltam miért ne dumáljunk.

mivel élből elutasítja minden pasi a haverkodást mert ő azonnal b.szni akar vagy a naivabbak komoly, sírig tartó kapcsolatot, így nem is hagyják hogy bármit meglássak bennük (ugyanis én csak barátságból tudok szerelmes lenni, ilyen erőltetett sz.rok, hogy randizzunk 3x és szeressek belé kötelezően, nem mennek).

szóval nem tudtam hozzájuk miért vonzódni, legtöbb vérszemet kapott, azt hitte hogy ha randi van, már mindjárt lehet mindenféle intim helyen is tapizni elsőre.

vagy a másik verzió, hogy még a 3. randin is egy vállveregetés sem volt, ami még egy ivócimbinél is belefér a dologba.

szóval, én 2-3 randi után feladtam, azóta nem adok esélyt

2013. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Remek személyiség, értelem, kisugárzás a "rondább"at érdekessé és vonzóvá teHETI. Az is kérdés, mit értesz "rondábbnak". Van ilyen rondaság, eltorzultság ami nem tudna vonzani, tény.
2013. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanmár, belső értékek... Csak azzal tudnék megnyerni valakit, de több, mint 20 év alatt nem sikerült. Az indoklás mindig a külsőm volt, pedig igényes vagyok, csak önhibámon kívül nagyon vékony, hosszú végtagokkal.
2013. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
nagyon jól focizott a srác és nagyon kedves volt, előre engedett, átadta a helyet, jó humora volt/van.. de nem jöttem be Neki:/
2013. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Akihez nem vonzódom annak nem adok esélyt. De ez nem azt jelenti, hogy az összes címlapfiú volt, volt aki egyik barátnőmnek se tetszett.Nagyon nem. Viszont én helyesnek találtam.
2013. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Intelligens és rendkívül értelmes volt... Megpróbáltam vele de nagyon nem vonzódtam hozzá, így nem volt értelme...

Kár mert nagyon szerettem vele beszélgetni.

2013. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít rondábbnak? Aki alapból nagyon taszít, azzal nem is állok le.


De a barátom pl. előszörre nem igazán jött be külsőre, ám annyira elvarázsolt a természetével, hogy találkozni akartam vele újra és újra, végül teljesen beleszerettem. :)

2013. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!