Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik esélyt adtak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik esélyt adtak már rondább férfiaknak is! Mit láttatok benne meg, ami alapján összejöttetek vele? Tényleg tudtatok hozzá vonzódni is? Miért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 11:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A szépség és a rondaság,mind perspektíva kérdése.Ronda és csúnya ember nem létezik,csak nézőpontok.Van aki ilyennek lát egy embert,van pedig olyannak.Minden ember más és mindenkinek mások az igényei és az elvárásai,ezért mindenki mást keres egy társban.

Nekem volt,hogy olyan lány tetszett,akire az ismerőseim 90%-a azt mondta,hogy ronda,én mégis szépnek tartottam.

Szóval aki azt mondja,hogy ronda,az valójában nem az,pusztán akiknél bepróbálkozott,azoknak nem tetszett.

Felesleges vitatkozni azon,hogy mi a szép és mi a csúnya,mert teljesen szubjektív dolog.

Ez az egész olyan,mint a színek.Van aki a kéket,van aki a pirosat,van aki pedig valamelyik másik színt szereti.

Szóval felesleges búslakodni!

22/F

2013. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"csak önhibámon kívül nagyon vékony, hosszú végtagokkal"


Hah! Önhibádon kívül vagy vékony?

Tán beteg vagy? Ha igen, kezeltesd magad. Ha csak nem halálos betegség az ok, akkor biztos van rá gyógymód (ha pedig az lenne, biztos nem a csajozás lenne a legfontosabb gondod).


Alkati vékonyság?

Nincs az az alkati vékonyság, amin ne segítene a sport (súlyzós edzés) és a fehérjedús táplálkozás... csak egyeseknek nagyobb kitartás kell hozzá, hogy elérjék... hogy kibírják türelemmel, mire látszik az eredmény.


Egyébként mit jelent az, hogy ronda vagy rondább?

Egyesek szerint a párom ronda, mások szerint meg én vagyok csúnya. Neki mégis én vagyok a legszebb és én is oda vagyok érte.

2013. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Szóval akkor alapvetően még a rondább pasiknál is kell valami olyan, amit később szépnek lehet látni és csak így működhet a vonzalom? Mi van azokkal, akikben semmi szépség nincsen? Sőt, kifejezetten taszítók. Ilyen pasival volt már valaki randizni? Mik voltak a tapasztalatok?
2013. máj. 25. 13:33
 24/29 anonim ***** válasza:

Látod, nincsenek hiteles sztorik. Hiába próbálsz erőt meríteni innen.

De még véletlenül se gondolkozz el azon, amit a 11-esben mondtam.

2013. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

17-es vagyok: előző, az enyémben mit nem találsz hitelesnek?

Kérdező: nem hiszem, hogy ne lehetne egy alapvetően normális, jó emberben semmit találni, ami külsőleg tetszik valakinek. Egyszer láttam egy filmen, hogy egy hirzutizmusban szenvedő férfi (teljesen beborította a szőr még az arcát is meg mindenhol, még jobban, mint egy majomnak) boldog családi életet él, teljesen normál kinézetű párja és gyermeke is van. Direkt mondtam ilyen extrém példát. Ha valaki valami betegség vagy más rendellenesség miatt torz vagy fogyatékos, azt nyilván nehezebb elfogadnia egy átlagembernek, és főleg potenciális párnak tekinteni, vonzónak találni (ez biológiailag belénk van kódolva, mivel a torz test ugye nem az egészség jele, biológiailag mindenki egészségest szeretne választani, hogy az utódok is azok legyenek), de nem lehetetlenség, hiszen ilyenre is van példa. De ha valaki nem torz, hanem csak nem szép, az azért jobb sanszokkal "indul", nem gondolod?

2013. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
17: Az én arcom rendkívül torz. Ráadásul egyéb hátráltató tényezőim is vannak, szóval nem szabad ezt összekeverni. Én olyan undorító vagyok, hogy ha ránézek valakire már kiül az arcára az undorral kevert megvetés és szánalom.
2013. máj. 26. 09:57
 27/29 anonim ***** válasza:
Nézd, látatlanba ezt kénytelen vagyok elhinni, de akkor mi lenne, ha te is olyanok között keresgélnél, akiknek hasonló vagy más módon, szintén hátrányos a helyzetük? Arra gondolok, ők alapból megértőbbek lehetnek, persze ehhez az kell, hogy te is tudj kompromisszumot kötni.
2013. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egyébként megvetni szerintem valakit a külsejéért (kivéve ápolatlanság) nem fair, szóval nem lehet, hogy ezt csak te képzeled? (előző voltam)
2013. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

szolidaritásból felpontozhatnátok a 11-es válaszomat


méltatlanul lett 0 százalékos

2013. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!