Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhattak tőlem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhattak tőlem? Miért történt kétszer is?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm, zárkózott a jellemem. Tegnap este 20:09 körül, amikor mentem hazafelé a városban, jött velem szemben két lány. A hozzám közelebbi oldalon sétáló nagyon jól nézett ki, de csak annyira figyeltem meg, mint más járókelőt (kevesen voltak az utcán), vagyis szinte alig néztem rá. Amikor elhaladtunk egymás mellett, rámnézett, és elkezdi a szebbik: "Szia, drágám!"

Abban a pillanatban nagyon meglepődtem, leblokkoltam, és görcsölni kezdtem egyszerre, de nem álltam meg, ahogyan ők sem tették. Nem tudtam hirtelen, mit mondjak, így nem válaszoltam. Hamarosan azt mondták mindketten kissé idegesen, hogy: "Akkor ne köszönj,...bunkó!", és utána még mondtak pár dolgot, amit már nem értettem, mert már túlságosan távol voltak.

Azután sétáltam tovább, addig is azt tettem, és emésztettem magamban a "furcsa élményt". Eddig még idegen embör nem mondott ilyet nekem, pedig gyakran járkálok a városban.

Öt-hat perc gyaloglás, (és az időközben megszaporodott "járókelő-csoportok" kerülgetése) után megint jöttek velem szemben hasonló korú lányok (kb. 3-4-en), akik viszont, látásból ismerősek voltak ugyan, de személyesen biztosan nem ismerem őket. Ugyanúgy nem néztem nagyon rájuk, mint ahogy a korábbiaknál tettem, és ahogy elmentem mellettük, kb. 2-3-an, gúnyosnak tűnő hangon : "Szia!"

Erre valahogy szintén nem számítottam, görcsölni is kezdtem, de talán nem voltak annyira nagy hatással rám, mint a korábbi eset, meg hát ugye, a "drágám"-ot nem tették hozzá.

Úgyszint. nem válaszoltam a felkavart lelki állapotom miatt. Erre ők először ideges hangnemben majdnem ugyanazt mondták: "Akkor ne köszönj!"

Legalább nem bunkóztak le, és megvidámodott ("meggúnyosodott") hamar a hangulatuk az egyre halkuló szófoszlányokból ítélve.

Csak úgy néztem csodálkozva, hogy hogyan lehetséges, hogy eddig egyszer sem történt ilyen velem, most meg rövid idő alatt kétszer is.

(+ még rengeteg ismerőssel is találkoztam aznap, bár az már nem ide tartozik.)

Érdekesnek találom azt is, hogy tegnap, még a "találkozások" előtt eléggé sokat gondolkodtam azon magamban, hogy milyen jó lenne, ha lenne egy barátnőm, és pedig, az azelőtti napokban nem nagyon jártak ilyen dolgok a fejemben.


(Nem vagyok egy helyes srác, sőt, inkább rondának tartom magam. El vagyok hízva, ki van kerekedve az arcom, és normális, jól látszódó borostám sincs. Egyszerű, nem menősködő ruhákat hordok. Aznap pl. terepzöld nadrágban, és fekete alapszínű, fehér Kárpátia-mintás felsőben voltam. Ezért sem értem a "reakciójukat"…..)


Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a továbbiakban… Ha legközelebb találkozom velük, és köszönnek, akkor szerintem jó ötlet lenne visszaköszönnöm, és nem legörcsölnöm, de nem tudom igazán, mitévő legyek.


2013. máj. 25. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
este volt. nem akarlak elkeseríteni, de elég nagy esély van rá, hogy péntek este ittak is egy picit. általában ilyen az emberek felbátorodnak és ráköszönnek, illetve beszólnak minden ismeretlenbe. nem sok esély van rá, hogy megint összefutsz velük.
2013. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...Lehet, hogy én vagyok zárkózott, de eddig sosem köszöntem vissza, mikor ismeretlen srácok rám köszöntek hasonló stílusban (pökhendi hangon, mintha hasra kellene esnem attól, hogy köszöntek nekem). Egyszerűen nem jön be az ilyesmi. Utána persze bunkóztak, de magukat minősítették.
2013. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak köszönj vissza mint minden jól nevelt ember. És kész.
2013. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól nevelt ember nem köszönget random embereknek az utcán...
2013. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akiket látásból ismersz, ők nyilvánvalóan azért köszöntek, mert ismerősök, és hiába nem vagyok olyan közeli viszonyba, úgy gondolták, hogy ha már szembe jöttök egymással, akkor köszönnek, mert lehet cikibb lett volna nem köszönni..


A másik 2 lány pedig lehet, hogy csak gúnyolódásból köszönt rád ilyen kacéran. (írtad, hogy csúnya vagy, lehet direkt szenyóztak) A nők nagyon szemetek tudnak lenni néha.

Üdv!


23/L

2013. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez a hajó már elment... :)


Majd, ha másokkal jársz így, akkor legyél "résen" !

2013. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Eléggé korán volt szerintem ahhoz még, hogy ittasak legyenek.

És a második "lánycsoportot" egyáltalán nem ismertem, csak már korábban is jöttek egyszer velem szemben.

2013. máj. 25. 13:06
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
köszönj vissza. Az kezdeti tréningnek jó. Ha mosolyogsz is hozzá az extra kombó.
2013. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes story. :D Szinte megborzongtam ahogy olvastam, mert velem sokszor vannak deja vu-s élmények.


Szerintem is köszönj vissza máskor, hiszen ki tudja, hogy mit tartogathat a jövő? :)

2013. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tegnap este a Margit szigeten sétáltam 20:09 körül, amikor két lány jött szembe, és az egyik "Szia Drágámmal" köszönt. Segítsetek kérlek, osszátok meg minél többen, hogy eljusson ez a lányhoz!
2013. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!