Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszi el hogy szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el hogy szép?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek hiába mondom hogy szép, egyszerűen nem akarja elhinni hogy így van. Pedig nagyon is szép, de kár momdani neki, azt mondja hogy nem igaz, ellenkezőleg stb...miért ?!
2013. máj. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok lány van így. Amúgy szabad tudnom hogy hívják?
2013. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert azt akarja, hogy jobban fényezzed, csak sajnáltatja magát.. :D
2013. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel pedig sokan dicsérnek meg de nem érzem annak magam ,nem tudom miért remélem elmúlik majd.
2013. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

1. Lehet csak rosszul reagál a bókokra, közben ő sem tartja csúnyának magát, de így szerényebbnek tűnik.


2. Lehet tényleg nem tetszik valami magán. Kérdezd meg, hogy pontosan mivel nem elégedett és magyarázd el neki, hogy az a bizonyos dolog neked miért tetszik rajta.

2013. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez már szélsőséges eset, de az is lehet, hogy testképzavarban szenved.

Sok idő, szeretet, türelem és dicséretek függvénye, hogy "normális" legyen, ha pedig ez sem használ, testképzavar esetében egy orvost is be lehet vonni a dologba.


17/L

2013. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Hiába mondják, én nem vagyok megelégedve magammal, főleg az alakommal, és ilyenkor nem az a cél, hogy ezután mégjobban fényezzen...
2013. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok.A párom mindig bókol,és mindig mondja,milyen szépnek talál,de nagyon nehéz elhinni neki.Az ok?Csak azt tudom,én miért nem nagyon hiszek neki:mert gyerekkoromban mindig csúfoltak,bántottak,és megaláztak.Hiába,ilyenek a gyerekek.Akkor még talán meg is értettem volna,mert dundi voltam,de már nem így van.Csak ez az érzés így megmaradt-az,hogy csúnyának kell éreznem magamat,mint akkor.Hiába mondja hogy buta vagyok ha ezt gondolom,mert ő gyönyörűnek tart(a szavaival élve),mégis nehéz elhinni.Lehet hogy ő is hasonló helyzetben van.Egy nő sosem lehet teljesen elégedett magával,pláne ha korábban bántották. 18/L
2013. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj... te csak mondogasd neki, meg csináljatok olyan dolgokat, amitől megjöhet az önbizalma, pl sport! :)
2013. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!