Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyfolytában eszik, csodálkozik ha egyfolytába kaksiznia kell. Hogyan mondjam meg neki hogy ne bántsam meg hogy jó lenne ha vissza venne?

Figyelt kérdés
Nincs elhízva,jó alakja van és vékony,szóval nem látni meg rajta,már a pénztárcám se bírja,mert nem eszik meg ám mindent a kis drága..De annyit tud enni mint egy építő munkás aki kemény fizikai melót végez.Szerencsére nem látni meg rajta,de ku.rvára zavar hogy mindig a fejét tömi.:)
2013. máj. 25. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik dobd ki.
2013. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tartod el meg is érdemled.
2013. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
haleledel az ízlik neki? próbáld meg azzal etetni
2013. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyors az anyagcseréje. Mondd neki, hogy ha talál munkát, és finanszírozza a zabát, akkor semmi probléma, de Te már gallyon vagy.
2013. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lealacsonyítóan beszélsz róla, olvasd már vissza... Basszus nem irigylem. Bár Ő hozta magát ilyen helyzetbe... Szánalmas az a nő aki azért van a pasival hogy a pasi eltartsa.
2013. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos h az zavar, h tömi a fejét, nem pedig az, h 20 percenként sz.rik, és büdüs a ház?? Az előző szaga még ki se illant, de már jön a kövi :D
2013. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tartom el,de mivel suliba jár,sokszor én veszem a kajáját.Megeggyeztünk ha mos és néha takarít akkor megveszem az ő kajáját is,ebbe egyeztünk meg.Mást nem kér tőlem,nem veszem ezt úgy hogy eltartaná..Szeretem én őt,bármit megtennék érte hogy jól érezze magát,de ez nagyon zavar hogy őszinte legyek és nem az hogy én veszem a kaját,hanem az hogy ennyit eszik.
2013. máj. 25. 17:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nem azzal van bajom..nem szoktam szagolgatni.:)
2013. máj. 25. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyen, ha jól esik Neki. Szerencsés alkat, nem hízik. Akkor meg mi a probléma?
2013. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!