Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérek szépen ne ítéljetek el!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérek szépen ne ítéljetek el! 15 éves vagyok. A barátommal ez volt az 5. -dik alkalom, hogy lefeküdtünk és póruljártunk . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiszakadt az óvszer és hát az történt aminek nem kellett volna... És most igy elég gázos a dolog,mert ugye bár én még nem töltöttem be 16-ot és így nemi erőszaknak számít. Ő már 17 múlt. Mi tevő legyek? Orvoshoz nem mehetek így. És ilyenekről senki nem beszélt felvilágosító órán. :( Kérem segítsen valaki!!!

2013. máj. 25. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít nemi erőszaknak, mivel mindketten 14 éven felüliek vagytok, de 18 alatt. Szóval nem bűncselekmény. Elmehetsz orvoshoz, felírathatsz eseményutánit.
2013. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy számít nemi erőszaknak! Lesz@rnám, ha 15 évesen szexelsz, csak legyél tisztában alapvető dolgokkal hozzá!

De, mehetsz orvoshoz! Amúgy szerinted megkérdezi hogy ki hány éves???....

2013. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Orvos a megoldás már ha nem akarsz anya lenni
2013. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
eseményutáni. remélem, rámegy az összes zsebpénzetek, ha ennyi eszetek volt.
2013. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy, nem nemi erőszak...(14 év alatt számít annak)

Kettő, nőgyógyász...

2013. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Három, hülye vagy...
2013. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Hol olvastad ezt a nemi erőszakos hülyeséget?


Egyébként menj el nőgyógyászhoz, sürgősen! Vagy minimum a háziorvoshoz, hogy utaljon be. Nem 100%, hogy szükség van beavatkozásra, mert kérdés, hogy a ciklusod milyen időpontját sikerült eltalálnotok (erre a nőgyógyász tud pontos választ adni).

2013. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
menj gyorsan orvoshoz, esemény utáni tablettáért!
2013. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát kicsikém fiatal és meggondolatlan vagy Te is és a kedves párod is! Ha már annyira bele akartok merülni a testi vágyakba,akkor legalább minőségi óvszert vegyetek,hogy kisebb legyen az esélye hogy beugorjon valami probléma
2013. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Aha...Nem volt felvilágosító órán...Akkor miről volt szó ott?A hímzés fortélyairól?Jaaa,hogy nem figyeltél?!


Különben én is csak azt tudom mondani mint az eddigiek.

2013. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!