Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ribancoznak le azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ribancoznak le azért, mert sok mindenkinek tetszem?

Figyelt kérdés
Sok fiú próbál ismerkedni velem és jelzi, hogy bejövök neki, de senkitől nem akarok jelenleg semmit és nem is volt senkivel semmi. Ezt nyíltam meg is mondom nekik, hogy nem akarok semmit. Mégis ribancoznak a hátam mögött. Egy 3,5 éves kapcsolatomnak lett vége, én csak azzal az egy személlyel feküdtem le. Akkor most mitől vagyok ribanc? 22/L
2013. máj. 25. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmitől
2013. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon egyszerű


Hiába feküdtél le csupán 1 emberrel, ha az az ember nem én voltam, akkor ribanc vagy,

2013. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

sok a hülye és a p@raszt

az ilyenekre nem érdemes odafigyelni

semmitől nem vagy ribanc :)

2013. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
így nézve semmitől, viszont az ismerkedésnél nem tudom hogyan viselkedsz, talán ez válthatja ezt ki N
2013. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Komolyan büszke lehetsz nem vagy ribanc. Csak féltékenységből mondják rád hogy az vagy na meg talán egy kis irigységből hogy más megkaphatott de ők meg nem.

23/F

2013. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert a srácok többsége primitív, és azt hiszik, hogyha kedvesek valakivel, akkor már rögtön jár nekik a dugás.


Ha pedig nem adod meg azt amit akarnak, az ellenszenvet vált ki, és az ellenszenvet.


De ezen ne törd magad, aki ilyen ember, annak már elég elbaszott és primitív az élete, vagy legalábbis tömegesen visszakapja az élettől.

2013. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
mondtam én, hogy sok a paraszt :) (2. kommentelőre értem) :D
2013. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira vagyok paraszt, hogy egy klasszikus viccet parafrazeáltam...
2013. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
A 2. kommentelő nem paraszt, csak leírta a tömör igazságot. A fiúk azért ribancoznak, mert az az 1 szerencsés ember nem ők voltak, a lányok pedig azért ribancoznak, mert a srácok a lány után szaladnak és nem utánuk.
2013. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Irigyed rád, hogy népszerű vagy a férfiaknál.
2013. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!