Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tipp? Van egy fiú a suliban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipp? Van egy fiú a suliban. Elég sokszor néz rám. Nem ismerem de feltűnt és nagyon megtetszett olyan mint ha egy álomból lépett volna ki

Figyelt kérdés
és már én is sokszor ránézek a folyosón és mikor egymást nézzük érzem ahogy megszűnik körülöttem a világ elnémult a zene a háttérben és csak őt látom:) de ő nem nagyon erőlködik hogy megismerjem gondolom fél vagy ilyesmi hogy mit gondolok (ezt nem nagyon értem igazából) és én nem megyek oda hozzá (ezt nem fogom leírni egy részt mert nagyon hosszú de eléggé nyomos ok) a lényeg hogy valahogy elakarom érni hogy oda merjen(?) jönni hozzám..L/16
2013. máj. 25. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj rá facen, jobbat nem tudok, ha nem akarsz odamenni hozzá.
2013. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az is hogy rá írok olyasmi mint ha oda mennék én jönnék ki rosszul de ez bonyolult ha szeretnéd leírom priviben
2013. máj. 25. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, jöhet a privi, és kitalálunk valamit :)
2013. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet egy privát amiben kifejted.:))
2013. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külddj privit hátha segíthetek.
2013. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küld privit nekem is! Hasonló helyzetben vagyok, adhatok ötleteket. :-)
2013. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is légyszi. Nálam is kb. ez a helyzet, hátha tudunk egymásnak segíteni :)
2013. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!