Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmentem egy bárba iszogatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem egy bárba iszogatni, mellém ült egy lány, kitettem a jogosítványom és a sluszkulcsom és elkezdtem bámulni, erre kinevetett és lelépett melöllem. Mi történt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 02:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

haverom azt mondta ha leteszem a jogsim csak ki kell csapnom az asztalra a sluszkulcsot és sorban fognak állni a lányok...

Vagy az a gond hogy Fordom van? és ugye fordot, franciát, fiatot, sosem, így szol a mondás, lehet azért nem?

2013. máj. 26. 02:31
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
biztos azt hitte h a kocsiddal akarsz bevágódni nála
2013. máj. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Az történt, hogy elmentél egy bárba iszogatni, melléd ült egy lány, kitetted a jogosítványodat és a slusszkulcsodat és elkezdted bámulni, erre kinevetett és lelépett mellőled.
2013. máj. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Fake.
2013. máj. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Napi Fail xD
2013. máj. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem hogy mi értelme volt kitenni a jogosítványodat?Az senkit sem érdekel,elég ha a sluszkulcsodat rakod ki,az már nem számít ha el se tudod indítani a kocsit


Ja amúgy fake.Ebben az esetben a nő a férfi ágyában köt ki

2013. máj. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

mert ha egy nő kiszúrja,hogy bejön neked,de csak lesed és nem mész oda,nem szólítod meg mikor minden adott lenne hozzá,akkor csicska vagy,nem vagy méltó hozzá,ezt gondolja.

te meg ott ültél és ahelyett,hogy elindítottad volna a játszmát,előadtál egy paródiát,amin minden jó humorérzékkel rendelkező ember nevetett volna:).

2013. máj. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Látta, hogy nem bmv kulcs az, és az nem teccet neki.
2013. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 The Other ***** válasza:
95%

A jogosítvány és kulcs nem elég. Ki kell tenni a forgalmit, a kötelező bizt. csekkszelvényeit, az izzókészletet és az elsősegély csomagot is! Ha ez se hoz sikert és feltűnést, akkor az elakadásjelző háromszöget is akaszd a nyakadba.

Barom :D

2013. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Kitetted a Lada slusszkulcsát? X)
2013. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!