Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy rajtam kívül, hogy a külseje miatt soha sem fog párt találni magának?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 09:31
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
29: Nem érdekel, ha nem vagyok szimpatikus. Nem is akarok az lenni. Nem célom ezzel a szimpátiakeltés. Más célok motiválnak, amibe ha belegondolnál, megértenéd. Gondold el, hogy még senkinek sem kellettem. Innentől könnyű kikövetkeztetni, miért vagyok itt, és miért nem kell pszichológus. Nem olyan bonyolult. Csak azt is érdemes még megemlítenem, hogy az oldalon kissé máshogyan viselkedek, mint a való életben. Rakd össze a képet. Ha nem megy, akkor privátban elárulom. :)
2013. máj. 26. 17:12
 32/42 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy senkinek nem kellettél eddig, amit te csak a külsődre fogsz, okés, de miért jobb ha mindennap legalább kérdést ezzel kapcsolatban felteszel ? Őszintén érdeklődöm nem bántásként. Ettől jobban érzed magad ? Mert ha igen, akkor nem sajnálom én ezt tőled, csupán az zavar, hogy mindig a nők vannak hibáztatva, mert "felszínesek".

Amúgy meg pontosan tudom, hogy ha valakinek ilyen önsajnáltató hajlamai vannak itt, azt bizony a való életben sem tudja teljesen elrejteni, max ő azt hiszi.

2013. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
32: Nem hogy jobb, de sokkal jobb. Kapcsolatban van azzal, amit írtál, habár nem teljesen.
2013. máj. 26. 17:19
 34/42 anonim ***** válasza:
Még mindig élsz?
2013. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
34: Neked is szép napot! Persze, hogy még élek. Még a halál is undorodik tőlem :D
2013. máj. 26. 17:27
 36/42 anonim ***** válasza:

30-as!


Majd én elküldöm neked, amúgy bejárta már az egész gyk-t! :DD

2013. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

,,Az agyam köszöni szépen, de remekül megvan."


Nem úgy tűnik... Ne itt rinyálj, hanem a pszichológusnak, mint, ahogy az előttem szóló írta. Senkit nem érdekel a nyomorúságos életed. Érdekes, hogy nem tudsz válaszolni arra, hogy mit vársz ettől a kérdéstől, olyan hülye vagy, hogy magad se tudod...

2013. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Ő az a csávó aki a patak partján áll? Én egy karikatúrát láttam róla :DD

Szakadtam! x'D

2013. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
Nekem is küldtök képet? :) Meg a karikatúrára is kíváncsi vagyok, hogy nézhet ki ez a szerencsétlen :D
2013. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

39!


Te nem kapsz, mert a kérdező vagy! :D

2013. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!