Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetem és munka mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem és munka mellett miért ilyen nehéz párt találni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Felvázolom a helyzetet. Szóval hét közben egyetemistaként élem a napjaimat, hétvégén mindig dolgozom. Úgyhogy mondhatni hogy elég kevés a szabadidőm, viszont ha munkát feladom, akkor nem lesz pénzem. (Ami elég nagy úr) Ez a helyzet viszont eléggé nehézségeket okoz a párkeresésben.

Ráadásul mikor egyiket sem csinálom, akkor a családomat próbálom segíteni, mondhatni én vagyok az, akit minden segítségre leakasztanak a kis szögről (szülői részről is, ill. testvér kapcsán is) Úgyhogy ott is ki kell vennem a részemet a házimunkából és abból, hogy folyamatosan segítsek másnak.

Egy kettősséget érzek az egésszel kapcsolatban. Ha valaki úgymond a való életben ismerkedne velem, azért nem teszi, mert egyetemista vagyok (ráadásul most még ki is vannak rá élezve az emberek) és beáltalánosítanak. Ha egyetemen keresnék párt, akkor meg az van, hogy minek dolgozom annyit, meg nincsen szabadidőm. Szóval a két szék között a pad alá típus.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tudtok tanácsolni, hogyan lehetne ezt a helyzetet normalizálni?

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta!



2013. febr. 7. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem a két szék közt a pad alá típus, ez a "nyuszika, b@szd meg a fűnyíródat" típus.

Nyilván nehezebb helyzetben vagy, mint az, akinek sok szabadideje van. De ez nem jelenti azt, hogy esélytelen lennél. Én is ugyanilyen helyzetben jöttem össze a párommal, aki ugyanezt csinálja. Hamar összeköltöztünk, mert csak így van esélyünk egyáltalán találkozni, és a szabadidőnket együtt töltjük, családhoz mindig együtt megyünk segíteni.

Nem azt mondom, hogy egyszerű, csak azt, hogy nem lehetetlen. Erre hivatkozva feladni a párkeresést butaság.

2013. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én épp fordított okból nem könnyen találok párt mostanában.
2013. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is hét közben éltem az egyetemisták életét, hétvégén meg dolgoztam. Ennek ellenére volt barátom, hétköznap találkoztunk (sztem az egyetem mellett azért van elég szabadidő), meg vasárnap este. Néha-néha nálam aludt. 5 évig voltunk együtt, nem volt egy hűde komoly kapcsolat, de így volt jó.
2013. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bella766 ***** válasza:
100%
Szerintem alapból nem könnyű barátot/barátnőt/társat (vagy ki hogy hívja) találni. Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok. Próbáltam azt is, hogy kevesebbet dolgoztam, de attól még nem lett párkapcsolatom.
2013. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem tartod fontosnak, de lehet, hogy mégis az: melyik egyetemre (szakra) jársz?
2013. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nyme-s vagyok, szakot inkább nem mondanék, mert már eleve a sulit lehúzzák :)
2013. márc. 14. 23:53
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező te olyan önbizalom hiányos vagy mint egy 2 hetes kis kutya már bocs ! Ez nem kifogás erre nem lehet kifogást találni nincs idő ... Mert nem akarsz vagy félsz ez lehet a háttérben.. megértem a helyzeted de az egyetemen nem igaz hogy nincs egy kedves neked tetsző nő az egyetemen mindenki dug mindekivel .. és ott születnek a kapcsolatok egy része.. ahol emberek vannak ott adott a kapcsolat teremtés lehetősége légy bátor és men oda egy csinos kis lányhoz meglátod értékelni fogja ;) És a többi megy magától majd meglátod..:)
2013. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, valamit félreértelmeztél :)
2013. márc. 15. 00:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem :) Az akarom mondani most lehámozva minden sallang nélkül , hogy Ha az ember akar valamit akkor minden lehetséges olyan nincs hogy nincs vagy nem mindennek meg van a módja és a menete minden lány más de nézz a szemébe és ha a szíved azt mondja neked ő kel ( aki megtetszik neked ) akkor harcolj érte és csapd a szelet ! Onnatól nincs lehetetlen számodra hogy fogod e érdekelni ;) lehetetlen nincs csak tehetetlen ember.:)
2013. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azért értelmezted félre, mert nem fiú vagyok, meg nem önbizalomhiányról szól a dolog.. (sajnos, mert azon lehetne könnyebben segíteni)

Nem mozgok bent olyan körben, ahol mindenki mindenkivel :) Biztos vannak olyanok is, de nekem az egyetem nem a féktelen bulikról szól, hanem munkáról, tanulásról és hogy a sz*rból próbálok várat építeni, hátha egyszer jobb lesz.

De azért köszi a tippeket! :) Ment a zöld.

2013. márc. 15. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!