Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tud egy rendkívül ocsmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud egy rendkívül ocsmány és visszataszító külsejű férfi párt találni? Merre próbáljak ismerkedni, ha a külsőm alapján undorodnak tőlem a lányok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
rondarandi
2013. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:

Te vagy aki már küldtél nekem képet? Mert akkor sehol. Bocsi, de tényleg nem hiszem, hogy bárkinek is bejönnél :x

Próbálj az élet más területein sikeres lenni.

2013. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Buborék Fejü ***** válasza:

Jajj már megint egy megkeseredett "pasi"

Semmit b+ akaszd fel magad.

2013. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A vakok intézetében próbálkoztál?
2013. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
hallod mutass már képet. a 2. válasz kíváncsivá tett.
2013. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira undorító vagy, arról már te tehetsz, szóval változtass rajta! Jó haj, öltözék, finom illat, eddz egy picit és találj magadnak egy hobbit, az is növeli az önbizalmad, valamint ismerkedhetsz vele.
2013. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én olyan ocsmány és ronda vagyok, hogy ezek kb. annyit érnének nekem, mint halottnak a csók. Azaz semmit. Én rettentően ocsmány vagyok, olyan amin nem lehet segíteni.
2013. máj. 26. 13:07
 8/25 anonim ***** válasza:

téged is elhanyagoltak a szüleid gyerekkorban...

meg lett az eredménye.

2013. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mit érzel magadon csúnyának? (azt ne mondd, hogy mindent, mert akkor már tényleg egy hisztéria vagy)
2013. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8: NEm hanyagoltak el, csak olyan genetikai anyagot adtak tovább nekem, aminek az eredménye az lett, hogy a legundorítóbb külsejű ember lett belőlem. A külsőt befolyásoló mennyiségi lókuszokat tekintve mindenhol a legrosszabb allélok állnak, és a lehető legrosszabb fenotipust alakították ki nálam, ami embernél kialakulhat. Bár tán még azt is megkockáztatom, hogy az egyik Hox-génemben történt mutáció okozott akkora külső defektust, mint ahogy kinézek.
2013. máj. 26. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!