Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért találják visszata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért találják visszataszítónak, ha egy lány rúzst használ?

Figyelt kérdés
Sok mindenre szokták mondani, hogy visszataszító egy nőn, és a rúzs valahogy mindig rajta van a listán. Én legalábbis mindig ezt olvasom ha van egy ilyesfajta felmérés. Nos, fiúk/férfiak, miért utáljátok, ha egy lány rúzsozza magát?

2013. márc. 2. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem utálom.
2013. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem utálom, miért jó valakinek az ha neked cserepes a szád?
2013. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem tetszik. jó, van 1-2 ami még elmegy de amúgy fölösleges. műkörömmel ugyanígy vagyok
2013. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 fospuska ***** válasza:
56%

nem utáljuk. azt utáljuk,ha ízléstelen vagy béna a sminkje.


[link]

2013. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
rossz az íze
2013. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én nem tartom visszataszitonak csak ne szivjon a cigimbe mert akkor átkerül kb az enyémbe is.xd
2013. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem ajakápolóra gondoltam, hanem rúzsra. Például valamilyen rózsaszínes árnyalatú vagy vörös, esetleg burgundi színű.

Köszi az eddigi válaszokat.

2013. márc. 2. 15:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Én imádom!

Jó nőcis dolog, mint pl. a magassarkú!

Sőt üzenni is szokott vele a tükrön, hogy mit csinál majd este velem...

:)

2013. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem tartom annak, ha nincs túlzásba víve.

Ha igen akkor az már gusztustalan!

2013. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

Szeritem, ma mar a szajfeny van inkabb hasznalatban, es nem a ruzs. Valoszinu, ezert talalod a nem kivant listan a ruzst.

En az USA-ban elek. Es itt a csajok eleg visszafogottak, sot sminket is alig talalni valamelyiken. Na, de a lenyeg a ruzs.. szoval itt a ruzst inkabb az idos asszonyok hasznaljak. Szerintem, a ruzs ilyen RETRO szeru dolog. Mint mondtam, a szajfeny inkabb a "menobb". A fiuk kedvelik szerintem ezeket a dolgokat, mert szebbe teszik a not/lanyt, de cask addig kedvelik mig csokra nem kerul a sor. :) Kicsit finnyasak szerintem.... :)

2013. márc. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!